Skocz do zawartości
Forum

Szkolenie wizażu


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny co nieco interesuję się wizażem, zastanawiam się nawet czy by nie związać swojej pracy z tą dziedziną i tak myślę o jakichś kursach. Szukam czegoś w Warszawie. Słyszałam o dobrym centrum szkoleniowym Pro Activ, zna któraś może? Albo któraś robiła taki kurs i może coś powiedzieć na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Gość super11
Hej
Ja skończyłam kurs wizażu w gowork.pl i jestem bardzo zadowolona. Była bardzo miała atmosfera, kurs odbywał się w małych grupach więc bardzo łatwo można było nawiązać kontakty z resztą grupy no i oczywiście wykładowca podchodził do nas bardziej indywidualnie. Materiałów i kosmetyków do nauki było w bród więc nie musiałam się martwić że nam czegoś w trakcie kursu zabraknie
Po egzaminie końcowym szybko dostałam pracę jako wizażystka
Polecam
Odnośnik do komentarza
Cześć dziewczyny, ja też od zawsze interesowałam się wizażem. I muszę się pochwalić, że krok po kroku spełniam swoje marzenie. Niedawno skonczyłam kurs wizazu. Wybrałam select bo mieli fajnie zrobioną galerię więc mialam okazję zobaczyć jak wygląda sala, na czym pracują, jakie makijaże dziewczyny robią. potem okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. dostałam wizytówki, face charty, znizki na kosmetyki różnych firm. Ale najważniejsze, że dostałam porządną dawkę wiedzy i umiejętności. Teraz zapisałam sie na kursy doszkalające - z Ewą Gil i Magdą Atkins. Podobno są rewelacyjne, jak już będę po, to napiszę. Buzie.
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Obczaj sobie www.permanentny.com ja się zastanawiam czy nie zapisać się na na szkolenie w zakresie makijażu permanentnego. Nie wiem, czy mają tam jakieś inne szkolenia, ale wydaje mi się, że tak. Tak czy inaczej warto popytać, coś ci na pewno powiedzą, gdzieś cię skierują :)
Odnośnik do komentarza
No i byłam na szkoleniu z Ewą Gil, zgodnie z obietnicą piszę o wrażeniach, było naprawde bardzo inspirująco. To wyjątkowa i bardzo ciepła osoba, o niesamowitej wiedzy. Dodałabym jakies zdjęcie rewelacyjnych makijaży, ale nie wie im jak to się robi na tym forum...W październiku idę na następny kurs, teraz z Magdaleną Atkins, już nie mogę się doczekać:)
Odnośnik do komentarza
Myślę, że warto zapisać się na szkolenie z makijażu permanentnego, ponieważ coraz więcej dziewczyn poszukuje dobrych specjalistek w wykonywaniu tego zabiegu, dlatego przypuszczam, że jak zrobisz sobie takie szkolenie to z całą pewnością na brak klientek nie będziesz mogła narzekać .
Odnośnik do komentarza
Gość anakonda75
Jak dla mnie warto skorzystać z oferty New Nails
www.new-nails.com

Mają nie tylko różne poziomy kursów wizażu, ale też inne kursy kosmetyczne (np. depilacja woskiem) i stylizacji paznokci. Sama zrobiłam sobie kurs na pazurki i rozważam teraz jeszcze wizaż. Na stronie jest jakieś info o bezpłatnych szkoleniach w ramach dofinansowania z Urzędu Pracy, więc chyba nie ma się co wahać.
Odnośnik do komentarza
Gość dzorczq
Dokładnie - szkolenie w New Nails można mieć refundowane z Urzędu Pracy. To duży plus. Generalnie na podstawie własnego doświadczenia, przynajmniej w zakresie stylizacji paznokcia mogę powiedzieć wam, że wszystko jest ok. Firma jest zaangażowana szkolenia i realizuje je na wysokim poziomie. A instruktorki to normalnie bajka ;-)
Odnośnik do komentarza
Gość dzorczq
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Prawdopodobnie szkoła musi mieć podpisaną umowę z Urzędem Pracy. Jeśli na stronie szkoły piszą cokolwiek o możliwości refundacji, to oznacza, że taka jest możliwa.
Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
Yhm. W sumie to wszyscy powinni mieć taką opcję i to nie tylko w ramach szkoleń kosmetycznych. Byłoby super, ale UP też pewnie udostępnia jednej osobie wyłącznie jedno szkolenie. Nie można poszaleć.
Odnośnik do komentarza
Gość dzorczq
Nie wiem czy można skorzystać z kilku szkoleń. Raczej jest to mało prawdopodobne - skoro jedno ciężko jest dostać, to czemu mieliby udostępniać kilka szkoleń jednej osobie? Zresztą dyskusja bez sensu. Podsumowując - New Nails ma te dofinansowania i można się o nie ubiegać.
Odnośnik do komentarza
Gość victoria237
Warsztaty z wizażu: „Makijaż od podstaw krok po kroku”

Zapraszamy na letnie warsztaty makijażu do Krakowa.

Nauczymy Cię od podstaw jak się malować na wszelakie okazje, dobierzemy do Ciebie kolory, techniki i rodzaje makijażu.
Zapoznamy Cię z ciekawymi i praktycznymi kosmetykami.
Sprawimy, że nabędziesz umiejętności dokładnego i precyzyjnego makijażu w krótkim czasie.

Ćwiczenia praktyczne na produktach zaproponowanych przez nas.

Małe grupy (max. 6 osób na zajęciach), warsztaty dwudniowe (w sumie trwać będą 8 h).

warsztaty ruszają w lipcu!

Program warsztatów, pytania i zapisy na adres: show-land@wp.pl

Ilość miejsc ograniczona. Konkurencyjne stawki!wizażyści z doświadczeniem na planie zdjęciowym i filmowym.
Odnośnik do komentarza
Oczywiście, że warto się uczyć od najlepszych :-) Ja poza tym zasugerowałam się zdobyciem umiejętności w szkole, która funkcjonuje od wielu lat tj. w Select. Na koniec kursu szkoła zorganizowała nam profesjonalną sesję zdjęciową ze stylizacji, można zresztą zobaczyć efekty na stronie firmowej szkoły-świetny pomysł, jest też sie czym pochwalić po zakończeniu kursu
Odnośnik do komentarza
W ten sposób można znacznie łatwiej się czegokolwiek nauczyć. Wiadomo, że jest mnóstwo samouków, ale to co uczyło mnie New Nails, sama bym się uczyła latami, a tak szkolenie trwało zaledwie 2 tygodnie ;-) Warto po prostu uczyć się tam, gdzie faktycznie widać tą wartość dodaną.
Odnośnik do komentarza

Ja bardzo dużo nauczyłam się w GoWork. Kurs wizażu jest na bardzo wyskoim poziomie. To racja, że przy takim kursie można nauczyć się dużo więcej i dużo szybciej niż samemu. Moja wiedza do tametej pory było dosyć chaotyczna. Teraz wiem więcej, a jak jeszcze chcę się czegoś dowiedzieć, to wiem, gdzie szukać.

Odnośnik do komentarza
Gość esperanza94

Moja dziewczyna poszła ostatnio na kurs wizażu do GoWork. Była bardzo podekscytowana faktem, że było tam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie samej teorii. Stwierdziła, że były to rozsądnie wydane pieniądze

Odnośnik do komentarza
Dziewczynom szukającym dobrej szkoły makijazu/ wizazu- zdecydowanie polecam szkołę Pani Agaty Świeckiej ( Warszawa)- BeautyBox
Jestem szczęśliwą posiadaczką dyplomu ukończenia owego kursu tej szkoły;)
Bardzo miło będę wspominać moje pierwsze" wymachy" pędzlem na kursie hihi ;)
Teraz już poruszam się nim bardzo sprawnie i zdecydowanie. Rzecz jasna ja się uczyłam wszystkiego od podstaw ;)
Na razie maluję dla przyjemności i zdobywania jak największego doświadczenia ;0
pozdrawiam i polecam
Odnośnik do komentarza
Gość Hanka_Franka
Ja odbyłam kurs wizażu w Nova Centrum Edukacyjne i jestem bardzo zadowolona :) Nauczyciele bardzo profesjonalni, przekazywali nam wiedzę najlepiej jak to potrafią. W tej chwili jestem wizażystką w gabinecie kosmetycznym i mam coraz więcej klientek "z polecenia" tych, które już korzystały z moich usług, więc było warto :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...