Skocz do zawartości
Forum

Makijaż ślubny dla niebieskookiej szatynki


Gość armida84

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) w sierpniu biorę ślub i jak każda kobieta chciałabym wyglądać nieziemsko :) tzn pięknie ;)
szukam stron z przykładami makijażu, fryzury a nawet jakie powinnam sobie zrobić upiększające zabiegi w salonie kosmetycznym ..

Ważny jest dla mnie makijaż bo na buśke zwraca się pierwsze uwagę...
szukam odpowiedniego makijażu do mojej buzi:) jestem osobą romantyczną , ale i kociakiem ktory lubi uwodzić spojrzeniem... i dlatego piszę do Was :) może macie pomysły ???
Jestem niebieskooką szatynką :) mam troszę dziecięcy wygląd twarzy ... wąskie usta ;) długie rzęsy, nosek delikatnie zadarty... proszę o pomoc!!!!! ślub za 58 dni a ja ciegle nie mam pomysłu...
Odnośnik do komentarza
Gość katieannmaggy
na Twoim miejscu wybrałabym się do kosmetyczki i zapytała jakie zabiegi poleca, i się ewentualnie umówić
poszłabym też do fryzjera, jeśli masz jakiegoś zaufanego, znajomego to tym bardziej - w salonach są katalogi i możesz tam zaczerpnąć inspiracji, omówić to z fryzjerem, lub spróbować sama odtworzyć w domu
jako że ŚLUB to najprawdopodobniej jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu zgłosiłabym się do profesjonalnej wizażystki/makijażystki i porozmawiała, omówiła różne opcje makijażu, aby Tobie oczywiście pasowało i się podobało, oraz żeby Ci zrobiła !próbny! makijaż i później w dniu ślubu jeszcze

ogólnie polegałabym na profesjonalistach, aha - tylko pamiętaj żeby fryzurka pasowała do makijażu, i pamiętaj o próbach uczesania i umalowania

możesz też kupić np. w empiku jakieś gazety dot. fryzur, makijażu, są też chyba jakieś o ślubie :D
Odnośnik do komentarza
W przyszlym tygodniu wybieram sie na wesele kuzynki i chcialabym wygladac naprawde ladnie. Niestety mam problemy z cera i nie potrafie zrobic sobie makijazu, ktory by ukryl jej niedoskonalosci. Zdecydowalam sie, ze pojde do kosmetyczkie, ale nigdy wczesniej nie bylam i chcialabym wybrac jakas sprawdzona. Czy mozecie mi polecic kogos z Trojmiasta? Bede naprawde wdzieczna.
Odnośnik do komentarza
Przed ślubem warto zadbać o cerę bo nawet najpiękniejszy makijaż wygląda średnio na niezadbanej skórze. Polecam serie kawitacji z maska algową. Znam w Krakowie salon w którym za 5 zabiegów można zapłacić 360 zł. Makijaż również tak wykonywałam i jestem baaardzo zadowolona. Miałam profesjonalny make-up,który trzymał mi się dosłownie całą noc, dobrany pod moją urodę, i styl sukienki. Rewelacja, polecam serdecznie
Odnośnik do komentarza
W takim dniu polecałabym wizytę w salonie kosmetycznym. Tam na pewno zrobią to profesjonalnie, użyją dobrych kosmetyków i narzędzi. Na pewno taki makijaż będzie efektowniejszy i będzie się trzymał dłużej niż ten robiony w domu samemu.
Odnośnik do komentarza

~MeryMacom
W takim dniu polecałabym wizytę w salonie kosmetycznym. Tam na pewno zrobią to profesjonalnie, użyją dobrych kosmetyków i narzędzi. Na pewno taki makijaż będzie efektowniejszy i będzie się trzymał dłużej niż ten robiony w domu samemu.

Wcześniej warto ewentualnie wybrać się do takiego salonu na makijaż próbny ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...