Skocz do zawartości
Forum

Makijaż u kosmetyczki a własne kosmetyki


Gość inna99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dosc nietypowy problem ale nie mam kogo zapytac. Zapisałam się na makijaz w piątek u kosmetyczki z powodu waznej uroczystosci. Zazwyczaj się nie maluję, lubie siebie naturalna. Zastanawia mnie pytanie czy musze miec swoje rzeczy do makijazu czy wszystko bedzie dostępne u kosmetyczki? jak to zazwyczaj jest? prosze o odp.
Odnośnik do komentarza
to ona ma potrzebne kosmetyki. ale najlepiej zebys tego samego dnia zrobila sobie sama peeling twarzy, nalozyla maseczke nawilzajaca (zalezy od rodzaju twojej cery) a przed wyjsciem do kosmetyczki dokladnie umyla twarz zelem i zmyla makijaz wlasnej roboty (jesli go masz) ulatwisz zadanie kosmetyczce a makijaz bedzie sie lepiej trzymal
Odnośnik do komentarza
Ty o nic nie musisz się martwić, po prostu idziesz, siadasz na fotel, a reszta zajmuje się kosmetyczka. Możesz tylko napomnieć jak chciałabyś makijaż czy taki delikatny czy mocniejszy. Kosmetyczka może cię też zapytać o kolor kreacji, dodatki czy uczesanie bo będzie chciała do tego wszystkiego dobrać makijaż.
Odnośnik do komentarza

O nic nie musisz się martwić, kosmetyczka ma u siebie wszystkie potrzebne kosmetyki, płacisz tylko za zabieg. Możesz skorzystać też z kosmetyczki dojeżdżającej do domu i efekt będzie taki sam, tylko że możesz wtedy skorzystać z własnych kosmetyków, jeśli jesteś do nich przywiązana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o przygotowanie do pracy, to pewnie że Beauty Lux i szkolenia zawodowe. Sama wszystko ogarnęłam właśnie w taki sposób, a zresztą osoby, które później zatrudniałam, również wysyłałam na te same szkolenia. I tak droga jest moim zdaniem odpowiednia. W tym zawodzie liczą się, przede wszystkim umiejętności, odpowiednie doświadczenie, praca na solidnych kosmetykach, wiedza zdobyta od odpowiednich osób. I tyle.

Odnośnik do komentarza

Spotkałem się poprzez stronę internetową https://marianopania.pl/czy-w-gabinecie-medycyny-estetycznej-moze-pracowac-kosmetyczka-czy-musi-to-byc-lekarz/ z zagadnieniem, czy w gabinecie medycyny estetycznej może pracować kosmetyczka? I powiem, że trochę mnie to zmartwiło, bo lekarz musi mieć ukończone studia wyższe, a żeby być kosmetyczką tego nie trzeba mieć. Czy ktoś się spotkał z czymś takim?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...