Skocz do zawartości
Forum

Worki pod oczami:)


Gość xxkinixx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość I_have_blue_eyes
Ja mam ten sam problem i ja używak koretkora Miss Sporty-coverstick(szczególnie jest dobry dla tych którzy dopiero zaczynają się malować) i ogólnie to jestem zadowolona.Są też kremy już nawet kilka używałam ale nie byłam z nich zadowolona.:no:
Odnośnik do komentarza
Ja też jestem posiadaczką małych co prawda, ale worków i w dodatku zasinione miejsce pod okiem nie wygląda ładnie. Bez korektora nie da rady, całkiem ładnie kryje korektor z inglota, albo droższy z bobbi brown, jest w opakowaniu z pudrem transparentnym to dodatkowo daje dłuższą trwałość. No cóż dziewczyny - taka nasza uroda:) Pozdrówka!
Odnośnik do komentarza
Pomocny na pewno jest korektor pod oczy. Do maskowania siniaków dobre są te zielone, skutecznie zamaskują niedoskonałości. A żeby nie tylko zamaskować, ale również się ich pozbyć możesz robić sobie okłady z herbaty, dzięki temu oczy Ci odpoczną i będą o wiele lepiej wyglądać.
Odnośnik do komentarza
Jeżeli takie "worki" czy sińce macie po nieprzespane nocy to proponuję zaopatrzyć się w hydrożelowe płatki pod oczy z zawartością 24k złota. Jeżeli macie takie oczka codziennie to może warto iść do lekarza?
Z korektorów pod oczy, który w 100 % ukryje wszytsko to mogę Wam polecić korektor w sztyfcie firmy Danni. Jest niedrogi a skuteczny.
Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z poprzedniczką. Ważne żeby korektor był kryjący, ale również rozświetlający. Też mam worki i cienie pod oczami i krycie korektorem jaśniejszym o ton od skóry mi wystarcza. Żeby je zmniejszyć rób sobie okłady z torebek zaparzonej wcześniej i wystudzonej herbaty. Warto też pójść na badania bo czasem cienie pod oczami mogą świadczyć o chorobie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...