Skocz do zawartości
Forum

dezodorant


Gość Dorota84

Rekomendowane odpowiedzi

perfumy to swoją drogą, mi chodzi o ochronę przed potem ;) Próbowałam tych z apteki, blokerów itd, niestety podrażniają mi skórę, a antyperspiranty z drogerii niszczą ubrania, więc szukam czegoś co nie podrażnia, nie brudzi i działa ;) Mam nadzieję, że można to mieć wszystko w jednym ;)
Odnośnik do komentarza
Ja używam i antyperspirantu i dezodorantu z Niveii, ale słyszałam także o tabletkach regulujących prace gruczołów potowych czyli po ludzku redukujących pocenie się;) Nie polecę wam jednak dokładnie jakich, bo sama nie próbowałam!:) Jak któraś sie skusi, to dajcie znać!
Odnośnik do komentarza
Gość Hibiskus012
Tabletki to chyba mi nie potrzebne bo aż tak się nie pocę ale z miłą chęcią wspólnie z Wami poszukam czegoś co działa równie dobrze żeby się nie pocić ale też nie zostawia plam i przebarwień bo też już mam dość. Kupuję za każdym razem inny antyperspirant ale jeszcze nie trafiłam na ten jedyny i odpowiedni dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
Kupiłam sobie nowość z Garnier - mineral invisible. jest właśnie do tego aby nie było plam ani na białych, ani na czarnych ani na kolorowych ubraniach. cenia nie jest wysoka a póki co wydaje mi się że naprawdę działa.
Odnośnik do komentarza
natka1234 napisał/a:
Apteczane antyperspiranty są najlepsze :)

niekoniecznie, próbowałam trzech i wszystkie mnie uczulały bądź podrażniały, no i te plamy pod pachami, wszystkie piżamy odbarwione.

angela079, ile on kosztuje? działa faktycznie te 48 godzin? Plam, rozumiem, nie masz :)
Odnośnik do komentarza
Szczerze polecam dezodorant w sprayu HB. Świeżość i neutralizacja zapachów, czyli to co jak dla mnie najważniejsze. Kosmetyk zawiera wyciąg z melisy, dzięki czemu na skórze nie pozostają podrażnienia - to również dla mnie ważne.
Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
Ja miałam spory problemy ze skórą pod pachami, okazało się że najprawdopodobniej jestem uczulona na coś co jest w zwykłych dezodorantach w sprayu. Od tej pory używam tylko tych w kulce - Ziaji i Vichy, i polecam je:) Są bez alkoholu, bez parabenów, no i przede wszystkim nic nie podrazniają, nie zostawiają też białych śladów na ubraniach.
Odnośnik do komentarza
Mikey napisał/a:
Ja też miałam podobny problem ze śladami na ubraniach wybrałam się do pierwszej lepszej apteki obok domu i zakupiłam sobie jeden z grupy aa :) nie dość że fajny i delikatny to nie zostawiał plamek.


A czy te dezodoranty AA są bez parabenów? Przyznam szczerze że wypróbowałabym czegoś innego jeszcze, bo póki co ciagle używam dezodorantu Vichy, a podobno powinno się zmieniać co jakiś czas...
Odnośnik do komentarza
Ja się męczę z podrażnieniami, od czasu do czasu w sumie ale jednak. I plamy na ciuchach. Dla mnie to jest masakra. Nie mówię już o przebarwieniach bezpośrednio pod pachami. Ale gdy zakładam bluzkę po nałożeniu i wszędzie mokre plamy :| Cos doradzicie?
Odnośnik do komentarza
ja się tez męczyłam z podrażnieniami po silnych antyperspirantach, po słabszych nie, ale te z kolei nie działały tak jak bym chciała, jakiś miesiąc temu kupiłam sobie garnier neo, w suchym kremie i to był strzał w 10, skuteczny, delikatny i nie zostawia plam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...