Skocz do zawartości
Forum

RE: Kosmetyki powiększające biust


Gość Majek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SimplyNails
Jak dla mnie takie tabletki czy inne kosmetyki to jedna wielka ściema. I nie wierze w ich działanie i śmieszą mnie kobiety, które wierzą. Trzeba akceptować swoje ciało takim jakie jest. Można też zafundować sobie serię ćwiczeń, które ujędrnia i poprawią wygląd naszego ciała.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Jak powiększanie biustu, to chyba tylko operacja ;p ale są też różne metody, może być powiększenie implantami, powiększenie piersi własnym tłuszczem, korekcja asymetrii piersi oraz podniesienie piersi :) wszystkie te zabiegi wykonuje dr Osuch, świetny specjalista w zakresie chirurgii plastycznej ;)
Odnośnik do komentarza
ja nie wierzę w to, żeby kosmetyki, czy tabletki były w stanie powiększyć nam piersi, może je trochę ujędrnią, znaczy kosmetyki, ale na pewno nie powiększą. Można też ćwiczyć, żeby biust był w dobrej kondycji, ale jak chcemy mieć większy biust to tylko za pomocą zabiegu, ja się przymierzam do wizyty u dra Osucha, bo w końcu udało mi się odłożyć pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Słyszałam i czytałam o kosmetykach ujędrniających biust, ale nie powiększających. M.in. w avon dostępne są kremy ujędrniające piersi. Ofertę możesz sprawdzić w najnowszym katalogu avon.

Jeśli chodzi o kosmetyki powiększające biust to myślę, że nawet jeśli ktoś o takich pisze, to nie sadzę żeby były skuteczne i dawały trwałe efekty.
Odnośnik do komentarza
Gość rosiehw
Poszukajcie sobie w necie ćwiczeń na biust i ramiona - ja właśnie przez pewien czas ćwiczyłam biust i się chyba trochę uniósł :) do tego nakładałam wtedy kremy na powiększenie biustu Bielendy, to się chyba nazywało sexy look, o ile dobrze pamiętam... W każdym razie wydaje mi się, że efekt był całkiem fajny :)
Odnośnik do komentarza

~SimplyNails
Jak dla mnie takie tabletki czy inne kosmetyki to jedna wielka ściema. I nie wierze w ich działanie i śmieszą mnie kobiety, które wierzą. Trzeba akceptować swoje ciało takim jakie jest. Można też zafundować sobie serię ćwiczeń, które ujędrnia i poprawią wygląd naszego ciała.

Niestety ani tabletki ani kosmetyki nie są w stanie powiększyć rozmiaru biustu. Produkty te mogą ewentualnie poprawić napięcie i elastyczność skóry, ale nic poza tym.

Odnośnik do komentarza

Ja próbowałam wszystkich tabletek i wszystkich kosmetyków i żadnego efektu nie było, dopiero gdy udałam się do AMC do dra Śliwińskiego odniosłam sukces. Od zawsze miałam problem z wielkością biustu, a tak właściwie z jego brakiem. Ludzie, którzy twierdzą, że trzeba się z tym pogodzić i zaakceptować siebie, tak naprawdę nie wiedzą o czym mówią.

Odnośnik do komentarza

Lisa18
Kremu, tabletki tak naprawdę niewiele pomagaja. Jesli ktos chce sobie już na siłe powiekszyc biust (choc sama jestem zdania ze to natura jest najpiekniejsza) to niech zacznie cwiczyc na gorne partwie ciala i wtedy optycznie sie one powieksza :)

Ćwiczenia ujędrnią biust i poprawią jego wygląd. Jak je wykonać? Istotne informacje znajdziecie w tym artykule https://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-biust

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...