Skocz do zawartości
Forum

Regeneracja skóry


Gość Krrystyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne koleżanki :-)
Postanowiła napisać posta bo mam problem i potrzebuje rady. tzn
przez ostatni week zdarzyło mi się opalać, no i niestety przesadziłam bo teraz moja skóra jest nietykalna.. tragedia po prostu.
możecie polecić jakieś sprawdzone przez Was środki albo sposoby na to, żeby mi troszkę chociaż ulżyło?
Załatwiłam sie na koniec wakacji :(
Odnośnik do komentarza
Gość motylek7654
Zimny kefirek lub śmietana zbije gorączkę. Ale trzeba uważać, żeby nie za bardzo się ściągnęła, bo mogą zostać trudnozmywalne plamy. Czyli mieć w pogotowiu delikatny, wilgotny ręcznik i ścierać ten nabiał. Później jak skóra do siebie "dojdzie" należy dobrze ją nawilżać - najlepiej w pierwszym okresie nawilżać ją kremem do cery przesuszonej (np. Siquens), później można używać kremów np. łagodzących. I lepiej unikać słońca przez parę dni :)
Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
Na lato dobre sa też wszelkie balsamy chłodzące, które często zawieraja właśnie panthenol, a przynoszą wielką ulgę i przyjemnie chłodzą. Jak ktoś się wybiera na wakacje za granicę, to zdecydowanie polecam zaopatrzyć się w coś takiego :)
Odnośnik do komentarza
Gość pannasia
Melania92 napisał/a:
Na lato dobre sa też wszelkie balsamy chłodzące, które często zawieraja właśnie panthenol, a przynoszą wielką ulgę i przyjemnie chłodzą. Jak ktoś się wybiera na wakacje za granicę, to zdecydowanie polecam zaopatrzyć się w coś takiego :)


zgadzam sie, to koniecznosc podczas wakacji! lub nawet po zwyklym leżakowaniu w ogrodzie:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...