Skocz do zawartości
Forum

kosmetyki do włosów


Gość tatarak

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem jest taki, że mam bardzo dużo włosów, nie narzekam na to, ale niestety moje włosy mają tendencje do kręcenia i puszenia. Zastanawiam się nad tym, jakich kosmetyków mogłabym używać. Na stronie jednego ze sklepów znalazłam takie serum Cristalli Liquid, czy ktoś z was może używał takiego serum, czy faktycznie jest skuteczne?? A może macie jakieś inne sposoby na to, żeby włosy się nie puszyły??

Odnośnik do komentarza
Na początek dobra dieta, włosy źle tolerują nieprawidłowe odżywianie. Poza tym szampon, proponuję jakiś z gamy kosmetyków naturalnych. Po trzecie proponuję jakiś suplement diety, np. Skrzypowita. Stosowana regularnie przez dłuższy okres czasu ( ok. miesiąca ) zdecydowanie poprawia wygląd włosów i sprawia, że stają się one mocniejsze. Jeśli zdecydujesz się na tą skrzypowitę, to zwróć uwagę na to ile płacisz, bo rozbieżności są duże. Ja kupuję w aptece Juventa w manufakturze u siebie w łodzi po 16 zł, ale widziałam i po 23-25 zł, więc spora różnica
Odnośnik do komentarza
Gość Crystaline
Myślę,że jeżeli połaczysz te wszystkie elementy o których mowa powyżej,czyli: odpowiednią dietę,odżywke wraz z dobrym szamponem to uda się przywrócic Twoim włosom oryginalny kolor i blask.
Odnośnik do komentarza
Gość maladamulka
Jak chcesz niedrogo ale skutecznie je wygładzić to polecam Ci całą linię JEDWAB z Joanny. Za nieduże pieniądze kupisz szampon, odżywkę oraz maskę i mgiełkę. Dokup sobie jednak jeszcze jedwab i zawsze po myciu włosów wmasuj 2-3 kropelki we włosy (wyciskasz na ręce, rozmasowujesz i wklepujesz we włosy). Mam nadzieję że Ci pomoże bo mi bardzo wygładził także puszenie i elektryzowanie i to bez przepłacania :)

Odnośnik do komentarza
ja Ci polecam kosmetyki Pantene z serii proste i gładkie, sama mam włosy z tendencją do kręcenia i puszenia się. Zaczęłam stosować ich odżywkę bez spłukiwania po każdym umyciu włosów i uważam, że jest po prostu rewelacyjna. Włosy są lśniące, proste, gładkie bez żadnych niesfornych kosmyków. A sama odżywka jest bardzo wydajna bo trzeba nałożyć jej dosłownie odrobinę.
Odnośnik do komentarza
w belisoshopie jest fajne serum z Ce-Ce do wygładzania włosow, ja wole to od jedwabiu bo mniej obciaza wlosy, zreszta po jedwabiu zauwazylam ze bardziej mi sie przetłuszczały :/ Acha, jeszcze moge ci poradzic zebys nie suszyła włosow suszarkę (jesli to robisz) bo od tego bardzo się puszą, wiem po sobie.
Odnośnik do komentarza
Gość nataliapstryk
Negozio.pl to przestrzeń dla prawdziwych kobiet. Jesteśmy firmą współpracującą z salonami fryzjerskimi, kosmetycznymi, a także osobami indywidualnymi. To właśnie specjalnie dla Was w swojej ofercie mamy światowe marki najlepszych kosmetyków. Chcesz się wyróżniać, podkreślić swoje piękno, więc czas coś zmienić. Sprawdź naszą ofertę.
Negozio.pl
Odnośnik do komentarza

Ja od jakiegoś czasu korzystam z serii biokosmetyków od Great Lengths i przyznam Ci, że jestem zachwycona. Naprawdę są one tak idealne i tak pięknie działają na włosy, zwłaszcza te przesuszone, że aż moja siostra i mama same zainwestowały w całą serię kosmetyków :D

Odnośnik do komentarza
Gość MonikaZOpola

Podobnie jak Gagusia (a w zasadzie dzięki niej :D) stosuję szampon z lini bio od Great Lengths i przyznam, że włos całkiem inaczej się zachowuje. To już nie jest to samo co bylo przy drogeryjnych kosmetykach, tutaj włos odżył i czuć, że to profesjonalne kosmetyki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia Maj
W dniu 11.06.2022 o 11:24, Gość Lidia Pawlica napisał:

ja obok kosmetyki, jeszcze dodatkowo odżywiam włosa od wewnątrz. Trafiłam akurat na Merz Spezial Dragees, ale wiem że jest tego więcej na rynku

w sumie to możesz zostać przy tych drażetkach, bo są całkiem spoko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...