Skocz do zawartości
Forum

Dobry kosmetyk, dobra rzecz!


Gość alexandastri

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alexandastri
Witam serdecznie! Jestem konsultantka firmy Oriflame i znam ich kosmetyki od podszewki :P Bardzo chętnie doradzę, lub też odradzę :P, no i oczywiście sprzedam coś po atrakcyjnej cenie^^ Dysponuję aktualnymi katalogami, ulotkami i różnymi innymi gadżetami:) Pozdrawiam i czekam na zainteresowanych:)
Odnośnik do komentarza
Gość alexandastri
Kosmetyki do mikrodermobrazji pomagają odsłonić młodą skórę. Ich działanie polega głównie na peelingu. Pomagają usunąć matowy, zrogowaciały naskórek, stymulują naturalny proces regeneracji skóry i sprzyjają zmniejszeniu widocznych oznak wieku i fotostarzenia. osobiście polecam zestaw "Dermoprofessional" firmy oriflame, kilka moich stałych klientek z niego korzysta i bardzo go sobie chwalą. widoczne efekty daje zwłaszcza złuszczający SCRUB z tego zestawu.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza

Kochani
To wszystko jest super ale czy słyszeliście o SPERSONALIZOWANYCH preparatach do pielęgnacji skóry?
I to na bazie naukowej opartej o epigenetykę. Wiem,że u niektórych kosmetyczek można dostać naturalne kremy zrobione z tych składników, które pasują do jakichś problemów skórnych ale to co wypuściła ta amerykańska firma to rewelacja. Wypróbowałam i jestem zdumiona zmianami. Moje "dojrzałe już" niedoskonałości zniknęły jak po inwazyjnych mocno zabiegach a to tylko krem stosowany rano i wieczorem ale zrobiony tylko dla mojej skóry

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...