Skocz do zawartości
Forum

Jaki puder polecacie?


Gość Nataleczka101

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nataleczka101
hejka wszystkim!!na poczatq goraco pozdrawiam!!Chcialam sie dowiedziec jaki puder kupujecie i z jakiej firmy jest dobry!!Bo bardzo bym chciala kupic sobie dobry puder, korektor, podklad...mam oliwkową karnacje i mieszana skore...z gory dziekuje!!pozdrawiam:):):)
Odnośnik do komentarza
Gość Claudia_3000
ja polecam puder w kompakcie firmy WIBO . Jest bardzo tani a w pudełeczku ma lusterko i gąbeczkę! Różne odcienie. Można go kupić w Rossmannie za 12 zł .
I jeszcze jeden plus - zazwyczaj puder nie ma ładnego zapachu a w tym można wyczuć zapach róż ;)
Odnośnik do komentarza
Nie mam jakiejś ulubionej marki, ale zdecydowanie wole pudry sypkie. Przede wszystkim lepiej się je rozprowadza i równomiernie kryją. Oczywiście najlepiej nakładać je pędzlem. W kamieniu nie są takie dobre, niektóre się ciężko nakłada.
Odnośnik do komentarza
Gość dzorczq
Uważam, że zdecydowanie najlepszym pudrem jest ziemia egipska IKOS. To po prostu kosmetyk genialny. Bazuje na wartościowym składniku o nazwie mika i m.in. to sprawia, że tak warto z niego korzystać.
Odnośnik do komentarza
Gość sylwiaori
Wybór kosmetyków, to kwestia gustu i finansów w związku z tym jestem pewna, że każdy z nas ma jakieś swoje ulubione kosmetyki i to jest naturalne. Ja dokonując wyboru, kieruję się jakością kosmetyków i ceną, nie lubię przepłacać, jak mogę mieć coś równie dobrego w niższej cenie.
Podzieliłam się na forum swoją opinią, ponieważ ta seria naprawdę zasługuje na uznanie. Ostatnio puder w perełkach został wyróżniony przez portal wizaż.pl
Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
Dla każdego inny podkład czy puder będzie dobry. Skoro masz cerę mieszaną to powinnaś używać podkładu matującego. Ważne jest też żebyś dobrała go do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli masz niedoskonałości to wybierz kryjący, jeśli zależy Ci na jednolitym i świeżym kolorze powinnaś wybrać rozświetlający. Zwróć też uwagę na to czy zawiera SPF. Najlepiej jeśli by go posiadał. Jeśli chodzi o dobór koloru to powinien być o ton jaśniejszy niż skóra bo podkład w ciągu dnia i tak ciemnieje.
Odnośnik do komentarza
Dobry puder to przede wszystkim puder, który jest dobrze dobrany z naszymi potrzebami. Trzeba pamiętać o tym, że podkłady czy pudry kryjące są dość ciężkie. Co więc za tym idzie? Będą pojawiać nam się niedoskonałości a pory będą pozapychane. Jestem za tym aby lepiej używać lekkich kremów tonujących a gdy trzeba przykryć coś bardzo widocznego z pomocą przyjdzie nam korektor :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...