Skocz do zawartości
Forum

Czy samoopalacze szkodzą skórze?


Gość ewwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania Oriflame
Ewwaa możesz spokojnie ich używać. Jedynym mankamentem samoopalaczy jest to, że wysuszają skórę. jednak więkoszość samoopalaczy zawiera w sobie witaminę E, która jest odpowiedzialna za poziom nawilżenia. Polecam Ci krem stopniowo opalający 365 Summer Glow oriflame, który jest dodatkowo wzbogacony o witaminę C. jest w tej chwili dostępny katalogu w cenie promocyjnej 24,90zł. Więcej info na stronie http://www.my.oriflame.plo/ania_adamczak
Odnośnik do komentarza
ja nie używam samoopalaczy bo mi nie wychodziło i robiły mi się plamy ale uzywam balsamu brązującego dove, to cos podobnego tylko opala powoli i nie robi zacieków, myslę że nie są szkodliwe a na pewno są zdrowsze niż leżenie plackiem na słoncu czy opalanie się w solarium
Odnośnik do komentarza
używam mleczko Garniera skóra muśnięta słońcem- dobrze nawilża, stopniowa opalenizna(widoczny efekt po 5 dniach- jak na moich białych nogach;)) jakoś nie mogę się od niego odzwyczaić:D kosztuje 16zł polecam:bigrazz:
Odnośnik do komentarza
Gość Czarna_Mamba_25
Samoopalacze jakoś szczególnie skórze nie szkodzą ale często zostają plamki od kosmetyku. No chyba że jesteś uczulona na coś z samoopalacza to wtedy juz inaczej sprawa wyglada
:rol:
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Nie szkodzą, czemu miałyby szkodzić? Większość z nich zawiera dodatkowo ochronne filtry, więc nie dość, że jesteś ładnie opalona (pod warunkiem, że równomiernie sobie to nałożysz) to jeszcze nie wystawiasz się na szkodliwe UVA i UVB. Ja używam samoopalacza Palmers (www.maslokakaowe.com) więc nie tylko te dwa powyższe punkty, ale jeszcze dodatkowo ładnie pachnę czekoladą :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...