Skocz do zawartości
Forum

Jakie fryzury będą mi pasować?


Gość Mariko

Rekomendowane odpowiedzi

hejka, mam taki delikatny problem. chcę zmienić fryzurę. oczywiście jak trochę schudnę i mi włosy podrosną jeszcze. tylko że nie mogę się zdecydować na jakąś konkretną, a to co mi się podoba nie wszystko do mnie pasuje, a nie widzę siebie tak jak mnie widzą inni ;) dlatego proszę o radę, interesują mnie fryzury emo, z grzywką.. ogólnie mówiąc otwarta jestem na wszelkie propozycje z waszej strony, każdą radę wezmę pod uwagę. Dziękuje wam z góry :)

tutaj są moje zdjęcia aktualne:
nasza-klasa.pl/profile/21932130/gallery/album/5/27 (ja to ta w środku)
galeria odblokowana można zobaczyć więcej.
pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich.
Mam problem z moimi włosami. Są średniej długości, cieżkie i do tego zawsze są oklapnięte na górze a na dole strasznie sie pusza co daje mi efect pudla :no:
Chcę wybrać się do fryzjera i jakoś je sensownie ściać by ładnie sie układały i pasowały do okrągłej twarzy
Proszę o jakieś zdj
Odnośnik do komentarza
wydaje mi się. że praktycznie wszytskim dziewczynnim jest bardzo ładnie w grzywkach, niestety żeby grzywka ładnie sie układała często trezba ją prostowac prostownicą . Z tego co wiem najl;epiej jest kupić prostownięce w profesjonalnym sklepie fryzjerskim, zdecydowanie sa lepsze niz te z supermatketu, słuszałam że sklep kalamis.pl oferuje produkty bardzo wysokiej jakości, poza tym fryzura emo tez wymaga prostownicy bo inaczej włosy same nigdy nie będą takie sztywne i proste.
Odnośnik do komentarza
Gość patusia508
Witam , chciałabym zrobić sobie fryzurę na wesele ale jest problem mam długi i garbaty nos:( . Włosy mam średniej długości (trochę dłuższe) i twarz owalną. Prosiłabym o propozycje fryzur upiętych .Proszę o pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
oj my kobiety jesteśmy dość wymagające jeśli chodzi o nasze fryzury, bo czasem jest tak, że jak chcemy zacząć nowy etap w swoim życiu to decydujemy się właśnie na to, żeby zmienić uczesanie. Czasem też nie łatwo jest podjąć decyzję o tym, jak ta nasza fryzura powinna wyglądać. Ale myślę, że bardzo pomocny może okazać się dobry fryzjer, jak Ci z Akademii Stylizacji, którzy fantastycznie są w stanie dobrać fryzurę do naszego wyglądu, ale też cech osobowości.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...