Skocz do zawartości
Forum

Brzydki zapach z pod pachą


sensej.pln

Rekomendowane odpowiedzi

Jak należy się myć pod pachą aby było to skuteczne. Za każdym razem gdy się umyję mija chwila i znowu czuję brzydki zapach. Nadmienię, że nie stosuję żadnej diety i normalnie żyję jak każdy. Psikam deo spray ale to na chwilę pomaga. Moja kobieta dokucza mi często dogryzając - uuuuffff i takie tam. Czasami mam ochotę jej dać z łokcia... he żartuję oczywiście. Jesli znacie coś jak zaradzić napiszcie.

Odnośnik do komentarza

próbowałeś może "Bloker" z ziaji?
Dobry jest na takie sprawy. Przez pierwsz trzy dni stosujesz codziennie, a potem raz na 3 dni, przypominająco. Tylko trzeba pamietac zeby co jakis czas czyli te 3-4 dni uzywac, bo inaczej pot znów sie pojawi. Nie masz sie co wstydzic tego, bo moze jest i to uciazliwe i kiepsko jak podnosisz reke a tam "mapy" Ale z drugiej strony pot musi gdzies wyjsc...

Odnośnik do komentarza

sensej.pln
dziękuję za Wasze porady. Po prostu myślałem, że to musi naturalnie wyjść z organizmu i będzie spokój. Jednak zastosuję po kolei coś z tych rzeczy wymienionych. Boję się tylko trochę blokady czy aby nie będzie skutków ubocznych i potem cos mi sie pozmienia

Stosując antyperspirant nie musisz się obawiać skutków ubocznych. Mechanizm działania tego produktu jest dokładnie zbadany, a działanie ograniczające wydzielanie potu jest tymczasowe. Składniki antyperspirantu są bowiem wypłukiwane z kanalików potowych wraz z potem.

Odnośnik do komentarza

~chou1
To najpierw poszperaj wśród normalnych antyperspirantów. A ten co Ty używasz, to zwykły dezodorant, co daje tylko zapach, czy antyperspirant? Bo jeśli dezodorant, to nie ma co się dziwić, że chwila i coś czuć.

Pot stanowi doskonałą pożywkę dla bakterii pasożytujących na skórze. Te mikroorganizmy metabolizują go i przekształcają w związki o silnym zapachu. Stąd też przykry zapach potu.

Dezodorant zawiera w składzie substancje, które zapobiegają powstawaniu przykrego zapachu potu. Różnica pomiędzy dezodorantem i antyperspirantem jest taka, że ten drugi produkt zawiera dodatkowo składniki ograniczające wydzielanie potu. Jednym słowem: antyperspirant jest skuteczniejszy niż dezodorant.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...