Skocz do zawartości
Forum

Bardzo małe piersi wielki problem


Gość piersiowatragedia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piersiowatragedia

Witam wiem ,że w internecie jest już mnóstwo takich wątków. Mam 20 lat a piersi nadal małe mizerne A75 nie chodzę przez to na basen ani nad jezioro nigdzie , jedynie push upy jakoś dodają mi pewności siebie ale na ile potem się rozbieram i jest masakra.Nie mogę na siebie patrzeć czuję się przez to strasznie nieatrakcyjna , mam więcej kompleksów ,ale ten jest największy bo najbardziej zwracam uwagę na biust, gdy się położę to wyglądam już całkiem jak facet i nie ważne ile zjem biustu nie przybywa. I nie chce żadnych pocieszeń typu znajdziesz faceta ,który cię taką pokocha , nie każdy lubi duże piersi itp czy zrób sobie operację. NIE NIE NIE dziękuję za takie porady liczę jedynie na jakieś skuteczne metody powiększenia biustu typu co jeść i pić czy jest coś co na prawdę mogłoby wpłynąć na wzrost tej tkanki tłuszczowej w piersiach ( dodam ,że w mojej rodzinie kobiety mają obfite biusty tylko nie ja ) to bardzo ważne dla mnie.Nigdy tego nie zaakceptuje takie jakie jest.Bardzo potrzebuje pomocy .I nie interesują mnie metody które zwiększą piersi na 5 minut tylko stały efekt biustu większego bez stanika .

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że nie ma takiej diety, która na stałe powiększyłaby piersi. Faktem jest, że jeśli tyjemy, równocześnie nieco powiększają się piersi, ale nie wiem czy chciałabym mieć większe kosztem ogólnego niezbyt atrakcyjnego wyglądu. Również należę do kobiet o niewielkim biuście. Szczerze mówiąc przyzwyczaiłam się do tego. O operacji nawet nie myślałam. O żadnych skutecznych i zdrowych metodach powiększania nie słyszałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...