Skocz do zawartości
Forum

Puder matujący do cery mieszanej


Sarutella

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam taki problem, że odkąd pracuję (a mam pracę fizyczną) strasznie przetłuszcza mi się cera, a dokładniej strefa T. Do tej pory, czy lato, czy zima używałam jedynie podkładu Lirene City Matt i to wystarczało, wiadomo po kilku godz ten efekt matu trochę zanikał, ale nigdy nie miałam, aż tak błyszczącej cery jak teraz. Postanowiłąm się więc uzbroić w puder.
Najlepiej żeby to był puder w kamieniu, który będe mogła ze sobą zabrać do pracy i w trakcie minutki przerwy się nim przypudrować, no tylko właśnie ja nie znam się na pudrach, co mogłybyście mi polecić? Coś czytałam, że puder mineralny to najlepszy wybór do cery przetłuszczajacej się. Tylko proszę bez jakiś wygórowanych produktów, taki do 25zł byłby najlepszy :)

Odnośnik do komentarza

Wiele marek kosmetycznych posada w swojej ofercie pudry matujące. Jestem przekonana, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Nie musisz się sugerować opiniami innych osób, bo nie zawsze to co im pasuje będzie też pasować tobie. Najważniejsze jest to, aby puder nie posiadał w składzie drobinek rozświetlających.

Co do pudrów mineralnych to są one szczególnie polecane do cery wrażliwej. Wybierając taki produkt warto jednak zwrócić uwagę na jego właściwości, bo nie każdy puder mineralny cechuje się silnym działaniem matującym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...