Skocz do zawartości
Forum

Kruche i wrastające paznokcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Wiem, że jest to forum głównie dla kobiet jednak mam nadzieję,że mi również będziecie mogli pomóc . Niestety, ale paznokcie denerwują mnie od dłuższego czasu, gdyż wrastały mi . W sierpniu poszedłem do chirurga aby wyciął mi w dwóch największych palcach ( z jednej nogi jednego i z drugiej drugiego ) ''mięso i fragment wrastającego paznokcia'' , zrobił to, nie wrastają mi już, lecz... Od tego czasu paznokcie mam niesamowicie kruche, fragmenty , które się zrosły odleciały mi . Myślałem,że jak użyję wzmaczniacza ''Eveline'' to coś da , jednak jest gorzej i wyrzuciłem to do śmieci .. Na dole będą zdjęcia pokazujące jak to wygląda. Liczę na jakąkolwiek pomoc i poradę. Z góry dziękuję za pomoc . Jeśli potrzeba coś więcej z mojej strony napisać, to proszę powiedzieć :)

monthly_2014_12/paznokcie-u-stop-ulamane_2169.jpg

monthly_2014_12/paznokcie-u-stop-ulamane_2170.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam, Ja również śmiało mogę polecić Panią Agnieszkę !! Z tego co się orientuję Centrum Stopy jest w Warszawie i w Łodzi. Ja korzystałem z placówki w Warszawie. Naprawdę pozbyłem się problemu wrastających paznokci. Nie radzę zostawiać tego na później.

Odnośnik do komentarza

Hej, też polecam Panią Agnieszkę z Centrum Stopy w Łodzi. Mega duża wiedza i doświadczenie. Swoje pękające pięty wyleczyłam po kompleksowej poradzie i instruktażu co robić w domu. Na wizycie zastosowano w moim przypadku kąpiel stóp w odpowiednich preparatach i opracowanie pięt na frezarce. Sama Pani Agnieszka jest miła, cierpliwa i co najważniejsze rzeczowa. Z całego serca POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...