Skocz do zawartości
Forum

Jak długo rosną paznokcie u rąk?


Gość BeatriczeBecia

Rekomendowane odpowiedzi

Odżywka ta regeneruje i ododuwuje plytke paznokcia. Pobudza ich wzrost i zabezpiecza przed przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. :)
Polecam jest super. Na sobie próbowałam i polecałam klientom i oni także potwierdzili, że ta odżywka działa.
Kiedyś jeszcze próbowałam serum do paznokci regenerum też działa i pomaga przy rozdwajaniu paznokci i łamaniu ich. Ale nie przyspiesza porostowi.
Odzywke eveline ( dostaniesz w kazdej drogerii i rosmanach a takze widzialam kiedys raz nawet w biedronce)
serum regenerum ( dostaniecie w aptece)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli twoje paznokcie są skłonne do łamania to powinnaś zadbać nie tylko o ich odpowiednią pielęgnację, ale również ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. W czasie porządków domowych stosuj gumowe rękawice. Poza tym, pielęgnuj paznokcie przy pomocy odżywek i olejków natłuszczających. Raz w tygodniu możesz zafundować dłoniom kąpiel w olejku rycynowym, która silnie nawilża skórę, a także wzmacnia paznokcie.

Odnośnik do komentarza

Paznokcie rosną od 2mm do 4,5mm w ciągu miesiąca...
Ja obgryzałam i od 2 tygodnii nie obgryzam...ponieważ kupiłam w drogerii Rossman Odżywko-przeciwobgryzacz...pomaga..;) ale jest gorzko jeśli dotkniesz językiem do pomalowanego paznokcia...:)
Polecam i pozdrawiam...:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...