Skocz do zawartości
Forum

Co na łamliwe włosy bez połysku?


choinkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Suplementy swoją drogą, możesz przyjmować ale na ich działanie bedziesz musiała długo czekać ( co najmniej miesiąc)
Codzienny mycie włosów moim zdaniem bardziej niszczy włosy niż im pomaga, bo cały czas zmywasz ochronną otoczkę włosa i włos szybciej się wysusza.
Zainwestuj w jakąś odżywkę odbudowującą włosy. Ja np używam odzywki fryzjerskiej z mila z proteinami jedwabiu. Ale wybór masz olbrzymi, z matrixa tez słyszałam że odzywki sa ok, tak samo z vaxa dla osób po chemii

Odnośnik do komentarza

Czy na co dzień stylizujesz włosy? Czy są one farbowane? Przyczyn odpowiedzialnych za matowy wygląd włosów może być wiele.

Stosuj maski odżywiające, które nabłyszczają strukturę włosów. Ważna zasada: jak myjesz włosy to wykorzystaj do tego celu bardzo ciepłą wodę. To sprawia, że łuski włosa się rozchylają i składniki maski mogą wniknąć głębiej w jego strukturę. Trzymaj kosmetyk na włosach ok. 15-20 minut. Następnie spłucz go przy pomocy chłodnej wody, dzięki czemu łuski włosa się podomykają. Ten trik nada twoim włosom więcej połysku. Możesz również rozważyć stosowanie płukanek do włosów.

Odnośnik do komentarza

Lady in Red
Suplementy swoją drogą, możesz przyjmować ale na ich działanie bedziesz musiała długo czekać ( co najmniej miesiąc)
Codzienny mycie włosów moim zdaniem bardziej niszczy włosy niż im pomaga, bo cały czas zmywasz ochronną otoczkę włosa i włos szybciej się wysusza.
Zainwestuj w jakąś odżywkę odbudowującą włosy. Ja np używam odzywki fryzjerskiej z mila z proteinami jedwabiu. Ale wybór masz olbrzymi, z matrixa tez słyszałam że odzywki sa ok, tak samo z vaxa dla osób po chemii

Pierwsze efekty regularnego stosowania suplementów diety są widoczne po upływie 1 miesiąca. Niemniej jednak, optymalne rezultaty uzyskuje się dopiero po upływie 3 miesięcy. Mimo wszystko po tym czasie wskazane jest kontynuowanie suplementacji.

Odnośnik do komentarza

Na mnie odzywki zbytnio nie działają, ale krzem, który biorę od jakiegoś czasu poprawia wygląd włosów. Co prawda czeka mnie też co najmniej 3 miesięczna kuracja, ale zrobię wszystko aby włosy nabrały połysku. Mam nadzieję, ze ten bambus dobrze zadziała.

Odnośnik do komentarza

~asiejja
Na mnie odzywki zbytnio nie działają, ale krzem, który biorę od jakiegoś czasu poprawia wygląd włosów. Co prawda czeka mnie też co najmniej 3 miesięczna kuracja, ale zrobię wszystko aby włosy nabrały połysku. Mam nadzieję, ze ten bambus dobrze zadziała.

Krzem doskonale działa na włosy. Przyśpiesza ich wzrost i zapobiega wypadaniu.

A jakie odżywki do tej pory stosowałaś? Może były źle dobrane do twojego rodzaju włosów?

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.06.2022 o 11:02, Gość Anna Deresz napisał:

oprócz odżywek może dobrym pomysłem byłoby uzupełnienie braków witamin. Akurat u mnie poskutkowało (brałam Merz Spezial w drażetkach) tylko wymaga cierpliwości, bo od razu efektów na drugi dzień nie widać

na braki tyko merz dragees

Odnośnik do komentarza
Gość Alina Ziąbek
W dniu 29.07.2022 o 01:40, Gość Gabrysia Z napisał:

ciekawa jestem jak te Merz Spezial tka naprawdę działają. Są tu jeszcze  jakieś osoby, któe stosowały i mogą potwierdzić, ze to działa

piszą, że na skórę, włosy i paznokcie. U mnie wyszło, że po 7 tygodniach gdzieś, włosy faktycznie zaczęły lepiej wyglądać

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.10.2022 o 13:07, Sobocia napisał:

U mnie zadziałało trochę szybciej, ale też nie miałam jakoś bardzo bardzo zniszczonych włosów. Tak czy inaczej Merz Spezial działa po prsotu świetnie

Ja zaczęłam stosować całkiem niedawno. Może z 2 tygodnie mijają. Widziałam, że dużo z was poleca tego Merz Speziala więc i ja chciałam spróbować

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2022 o 21:54, melody napisał:

wiesz co, ja juz od jakiegoś czasu stosuje SIlver Formula Herbs ? bardzo fajnie kontroluje wypadanie włosów, zmniejsza przetłuszczanie się skóry głowy no i ogólnie wzmacnia. Jesli sie zamówi podwójne opakowanie, to starcza na dwa miesiące

Różnią się czymś od tych Merz Spezial, które dziewczyny wyżej polecają?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...