Skocz do zawartości
Forum

Sprawdzone sposoby na przebarwienia


Gość kobietazproblemami

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli myślisz o naturalnych sposobach na przebarwienia to możesz wykorzystać sok z cytryny. Warto go rozcieńczyć niewielką ilością wody i potraktować jako tonik. Produkt można przechowywać w lodówce przez kilka dni. Pomyśl jednak o zakupie kosmetyków wybielających, bo są one zdecydowanie skuteczniejsze niż naturalne metody.

Odnośnik do komentarza

mam ten sam problem. korzystalam kiedys z kwasow, ale chwilowo... pozniej lasery, efekty sa, ale... mysle nad gkebokim zluszczaniem. no i nad domowymi sposobami slyszalam, ze te wyzej wymienione sposoby sa dobre maseczki z ogorka i natka pietruszki jest tez dobra. rozjasnia cere, oczywiscie to sa bardzo delikatne sposoby, ale naturalne i przy okazji bardzo dobrze wplywaja na skoreusmiech.gif a poza tym warto wybrac sie do dobrego lekarza. prawda niestety jest taka, ze jeden bedzie chwalil taki sposob,a drugiemu ten sposob nic nie pomoze, a za to to co pomoglo drugiej osobie, nie pomoze tej 1wszej... itd... kazdy ma inna cere, inne problemy. niesttey nie ma jednego zlotego srodka. zycie.. ale zycze wytrwalosci i znalezenia tego idealnego sposobu, bo wiem jak to cos potrafi zycie schrzanic... nie mam ich wielkich, ale podklad to jak moja prawa reka... bez tego ani rusz, do tego nadal mam porblemy z tradzikiem i juz nie wiem co robic. jak mam isc na basen czy kapac sie w jeziorku, itp. jak o tym pomysle to cudownie a jak zaraz sobie moja cere przypomne to ehh odechciewa sie, no ale na szczescie nie mam strasznie zmasakrowanej, ale dla kazdego jego problem jest wielki i najwazniejszy

Odnośnik do komentarza
Gość patrycha22

hmm ja na swoje przebarwienia potrądzikowe też stosowałam wiele środków i bezskutecznie więc myślałam, że bez lasera się nie obejdzie, ale usłyszałam w aptece o tym olejku bio oil więc go kupiłam i zaczęłam regularnie smarować po 2-3 razy dziennie. jakoś już około 3 tygodnia zauważyłam poprawę więc nabrałam nadziei i faktycznie teraz już stosuje 3 miesiąc i moja skóra nabiera odpowiedniego kolorytu skóry, a przy okazji się nawilża

Odnośnik do komentarza
Gość Hypnotica

Polecam stosowanie kremu przeciwsłonecznego i to nie tylko kiedy świeci słońce ale i na co dzień. Jest to najlepsza ochrona przed przebarwieniami. Dobrze jest równiez unikać wyciskania pryszczy bo takie wyciskanie same w sobie jest w stanie powodować brzydki przebarwienia na twarzy.

Jeśli jednak dorobicie sie brzydkich przebarwień i blizn, na które nie działają domowe peelingi, polecam zastanowić sie nad zastosowaniem lasera na przebarwienia:
https://artdermaclinic.pl/blog/65-do-czego-wykorzystuje-sie-laser-co2

Na stronie jest opisane jak taki laser działa.

Odnośnik do komentarza

mi w końcu udało się rozprawić z przebarwieniami, ale łatwo nie było. stosowałam różne preparaty, które nie przynosiły pożądanych efektów. w końcu zdecydowałam się na laserowe usuwanie przebarwień. zabiegi przeprowadziłem w klinice vesuna z krakowa, nie żałuje. teraz moja skóra ma się świetnie. kolor jest wyrównany, a ja nie muszę nakładać sporej ilości podkładu.

Odnośnik do komentarza

Jaki sok z cytryny? Przebarwienia skóry są na tyle głębokie, że żaden sok z cytryny nie sprawi tu cudów. Z mojej strony mogę Ci polecić (a doświadczenie mam niemałe, bo znam ten problem od podszewki…) SCM estetic w Krakowie i laser Fotona. Szczególnie polecam dra Piotra Pałkę, który zna się na jego obsłudze i potrafi ustawić jego parametry tak, żeby przyniósł jak najlepsze efekty leczenia…

Odnośnik do komentarza

Ja używam linii profesjonalnej od AVA z serii eko (kosmetyki są certyfikowane), m.in. rewitalizujący krem rozjaśniający przebarwienia, jest też krem punktowy, do tego maska-serum, tonik itd. Jest cała seria do pielęgnacji twarzy z przebarwieniami, widać efekty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...