Skocz do zawartości
Forum

Jakie kosmetyki dla 14- letniej córki na urodziny?


Gość wioletciawww

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie chodzi o kosmetyki do makijażu? No chyba, że jakiś fajny błyszczyk czy krem tonujący, Ziaja ma fajny krem dla nastolatek.

Fajny zapach? Mgiełkę zapachową lub delikatną wodę perfumowaną.

Oprócz tego wiadomo, że nastolatka zawsze potrzebuje żelu do twarzy, toniku, żelu pod prysznic. Są teraz takie fajne zestawy...oj jest w czym wybierać.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość MatyldaM18

hej,
zależy też ile chcesz przeznaczyć na ten prezent pieniędzy.
Jeśli załóżmy do 50zł to w zasadzie wystarczy poszukać czegoś w Rossmanie czy osiedlowych sklepikach. Do takiej kwoty kupi się tam nawet zestaw kosmetyków, to jest chyba fajna opcja, bo jeśli jeden kosmetyk jej nie podpasuje, to może drugi będzie lepszy. Teraz przed świętami na pewno będzie duży wybór zestawów. Ewentualnie jeśli chodzi o zestawy kosmetyków, polecam SUPER PHARM ponieważ mają dosyć dobre ceny na zestawy, ja w ubiegłym roku kupowałam tam takie. Nie pamiętam dokładnie ale za zestaw chyba 4 częściowy firmy Garnier zapłaciłam coś koło 20zł.
Jeśli chodzi o pojedyncze kosmetyki- to np. z Rossmana fajne są mgiełki zapachowe d0 ciala "Beyonce". Ja (mam 25lat;) miałam taką pomarańczową. Myślę, ze zapach fajny dla 14 również, bo jest lekki owocowo-słodki, do tego rozpylając zapach na ciało zostają na nim połyskujące drobinki, więc na karnawał jak znalazł. Koszt tego to chyba do 30zł.
Myślę, ze jak już wybierzesz miejsce w którym chcesz kupić prezent, na pewno panie pracujące tam na pewno coś doradzą:), a poza tym, myślę, że córka i tak będzie zadowolona z niespodzianki.

Odnośnik do komentarza

~wioletciawww
Oczywiście, że pielęgnacyjne przecież w tym wieku nie chcę malować córki. :) Chodzi mi o jakiś kosmetyk do twarzy lub do włosów, ona nie ma cery problemowej, trądzik też ją nie lęka.

Możesz rozważyć zakup płynu micelarnego do oczyszczania skóry twarzy oraz kremu nawilżającego. W tym wieku córka powinna już zacząć dbać o nawilżenie skóry. Do włosów możesz wybrać odżywkę, która będzie je delikatnie pielęgnować i nie będzie ich obciążać. Oczywiście istotny jest rodzaj włosów córki. Jeżeli są one skłonne do przetłuszczania to wybierz odżywkę przeznaczoną właśnie do tego typu włosów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...