Skocz do zawartości
Forum

Czy trzeba mieć mnóstwo kosmetyków żeby pięknie wyglądać?


Gość mońcia r435

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mnie dołuje jak oglądam blogerki, które mają mnóstwo kosmetyków tak im zazdroszczę :/ A u mnie w szufladzie jest tylko korektor, puder, tusz, podkład i pomadka :( no i jakieś 12 lakierów. Ale jak widzę, że, niektóre kobiety mają po 100 lakierów. pełno tuszy, korektorów, podkładów, że aż im się w szafce nie mieści . To tak im zazdroszczę :( ja mam jeden podkład, tusz, puder

Odnośnik do komentarza

Korektor, puder, tusz, podkład, pomadka i 12 lakierów - kosmetyki przy pomocy, których wykonasz klasyczny, neutralny makijaż twarzy i pięknie pomalujesz paznokcie. Nie polecam przechowywania 100 lakierów czy kilku tuszy... niestety to nierealne, aby je całkowicie wykorzystać. Raczej się zmarnują. Pojedyncze kosmetyki są zupełności wystarczające.

Odnośnik do komentarza

~nessa_sergeevna
w jaki sposób aplikować róż na policzki? wydaje mi się, że u mnie to wygląda nie naturalnie :(...a może bronzer jest lepszy?

Praktyczne wskazówki dotyczące aplikacji różu na policzki znajdziesz tutaj http://portal.abczdrowie.pl/roz-do-policzkow.

Ciężko stwierdzić, że bronzer czy róż jest lepszy, bo przeznaczenie tych produktów jest inne. Bronzerem modelujemy owal twarzy, a różem akcentujemy policzki i w ten sposób dodajemy twarzy "świeżości".

Odnośnik do komentarza

Często kupujemy za dużo kosmetyków, które później są wyrzucane bo straciły ważność, a wystarczy trochę pokombinować - mam bronzer, ale dużo lepiej modeluje mi się twarz matowym cieniem do powiek, podobnie róż używam czasem jako cień itd. Wszystko zależy od typu naszej cery, rodzaju kosmetyków, i rzecz jasna tego, co nam się podoba i w jakim makijażu czujemy się dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Katrin3
Często kupujemy za dużo kosmetyków, które później są wyrzucane bo straciły ważność, a wystarczy trochę pokombinować - mam bronzer, ale dużo lepiej modeluje mi się twarz matowym cieniem do powiek, podobnie róż używam czasem jako cień itd. Wszystko zależy od typu naszej cery, rodzaju kosmetyków, i rzecz jasna tego, co nam się podoba i w jakim makijażu czujemy się dobrze :)

No właśnie, często kupujemy zbyt dużo tych kosmetyków i przez to wyrzucamy je do kosza, bo z czasem tracą one datę ważności. Umiar czyni cuda. Nie trzeba mieć walizki kosmetyków, aby pięknie wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...