Skocz do zawartości
Forum

Wągry na nosie, nad ustami i pomiędzy brwiami


Gość uczennica123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 lat i mam wągry na nosie. W kącikach są czarne i pod nosem,a ogólnie na nosie tą po prostu są takie rozszerzone kropeczki. Ostatnio zauważyłam, że ma też nad ustami i nad nosem po między brwiami. Czy to mi zniknie wraz z wiekiem ? Czy to już na zawsze mi zostanie? Czy istnieją zdrowe sposoby żeby tego się pozbyć? Próbowałam przemywać tonikiem z kwasem salicolowym, ale kwa salicylowy bardzo mi szkodzi i mocno wysusza skórę. Przez to mnie pieczę, jest napięta, czerwona i sucha. Najbardziej interesuje mnie informacja czy to kiedyś zniknie, czy trzeba się z tym męczyć już całe życie.
pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

~srz
plastry na wagry?? nie slyszallam o tym, co to takiego, dziala to?

To w dosłownym znaczeniu plastry, które z jednej strony są pokryte klejem. Aplikuje się ją na powierzchnię nosa i po kilku minutach zrywa. Osobiście polecam inne metody przeciwko zaskórnikom, np. maski oczyszczające, kosmetyki z kwasami owocowymi lub peelingi chemiczne.

Odnośnik do komentarza

Hmmm ja też słyszałam o tych plastrach, ale podobno nie sa zbyt skuteczne.

A jeśli chodzi o zaskórniki - mi też się zaczęły robić jak byłam w Twoim wieku. Dziś mam 19 lat i o jakieś 150% więcej na twarzy.... Niestety :/ Zacznij coś z tym robić, bo później prawdopodobnie będą Ci przybywać. A co do Twojego pytania - to nie znika samo z wiekiem, to trzeba usunąć, np. wycisnąć.

Odnośnik do komentarza

Sarutella
Hmmm ja też słyszałam o tych plastrach, ale podobno nie sa zbyt skuteczne.

A jeśli chodzi o zaskórniki - mi też się zaczęły robić jak byłam w Twoim wieku. Dziś mam 19 lat i o jakieś 150% więcej na twarzy.... Niestety :/ Zacznij coś z tym robić, bo później prawdopodobnie będą Ci przybywać. A co do Twojego pytania - to nie znika samo z wiekiem, to trzeba usunąć, np. wycisnąć.

No niestety za pomocą takiego plastra raczej ciężko "wyciągnąć" zaskórniki ze skóry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...