Skocz do zawartości
Forum

Cellulit i rozstępy


Gość diaanax

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! mam problem, proszę pomóżcie... jestem szczupłą osobą, mam 18 lat i od jakiegoś czasu cellulit, włoski na piersiach i dzisiaj zauważyłam pierwsze rozstępy :( jestem załamana, nie wiem co robić, bo to nienormalne, żeby tak szczupła dziewczyna w moim wieku miała takie problemy... do jakiego lekarza powinnam się udać i jakie badania zrobić? czy to mogą być jakieś zaburzenia hormonalne? Proszę o pomoc! :(

Odnośnik do komentarza

Wiesz to nic nienormalnego wcale nie musi byc. Jesli np intensywnie cwiczylas lub uprawialaś jakis sport to wystarczy zeby zrobily sie rozstępy. Na to niestety niewiele mozna poradzić.Wylacznie stosować cos zewnętrznie np masci lub preparaty typu suplementy diety ktore moga nieco złagodzic ich powstawanie. Kolor rowniez swiadczy o tym czy zostaną juz z Toba na stałe. Np te w kolorze skory juz zostaną.Nie wyeliminujesz ich juz tak do konca. Sama sie borykam z rozstępami na udkach a jestem nieco starsza od Ciebie;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Rozstępy i cellulit to zmiany skórne, które często dotykają osób w twoim wieku. Cellulit pojawia się nie tylko u osób otyłych i z nadwagą, ale również u tych bardzo szczupłych. Z kolei rozstępy są często efektem szybkiego wzrostu, który ma miejsce w czasie dojrzewania.

Natomiast co do włosków - czy pokrywają one całe piersi czy tylko brodawki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...