Skocz do zawartości
Forum

Nierówne otoczki sutkowe


wiadro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety mam pewien defekt estetyczny. Jedna z aureoli jest praktycznie dwa razy większa od drugiej, nie jest to niezauważalne. Jestem młodą kobietą, nie będącą nigdy w ciąży, zatem nigdy też nie karmiącą. Pytałam się pani doktor, z punktu zdrowotnego wszystko jest w porządku. Wiem że to pytanie jest bardzo naiwne, ale czy istnieje inny sposób zmniejszenie aureoli piersi niż operacyjny? Trudno mi jest sobie wyobrazić magiczną maść która zmieni kolor skóry tam gdzie akurat sobie zażyczę, ale warto zapytać. Operację nie dość że do najtańszych nie należą, to jeszcze (przynajmniej tak wyczytałam) mogą uniemożliwiać w przyszłości karmienie piersią.
Pozdrawiam,
L.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj nie ma co pakowac sie na operacje. Aż tak Ci to przeszkadza? Rozumiem,ze estetyczne moze to nie jest jak gdyby byly one rowne ale na Twoim miejscu cieszyłabym sie że
z punktu zdrowotnego wszystko jest w porządku. Sama to z resztą podkreslilas. To jest najwazniejsze. Estetyka estetyką ale to nie bedzie mialo zadnego znaczenia dla kochającego Cie czlowieka bo kocha sie osobę a nie jej otoczki sutkowe czy pupę. To jest a i owszem cos waznego ale NIE najwazniejszego.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Taka asymetria dosyć często występuje u kobiet. Może być bardziej bądź mniej dostrzegalna. Nie powinnaś się niczym martwić. Istnieje możliwość wyrównania otoczek za pomocą makijażu permanentnego z tym, że w twoim przypadku ta mniejsza zostałaby powiększona.

Niestety nie każda linergistka zajmuje się taką korektą. Musiałabyś poszukać osoby, która jest przeszkolona z tego zakresu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...