Skocz do zawartości
Forum

Włosy na pupie u kobiety


Gość kiichigo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat i zastanawia mnie to, czy normalne jest, że mam włoski na pośladkach oraz pomiędzy nimi... i nie jest to taki lekki meszek czy coś w tym stylu. Dodam, iż jestem brunetką, więc te włosy, które znajdują się między pośladkami są dosyć ciemne i widoczne. Wstydzę się ich, ale boję się depilacji, a zwykłe golenie sytuację pogorszy - podrażnienia, mocniejsze włoski, do tego będą kuły. :/

Odnośnik do komentarza

melissa33
Też mam dużo włosów w tych okolicach, a także na brzuchu - paseczek od pępka w dół. Moja Pani doktor również mi powiedziała, że to norma. Zauważ, że niektóre kobiety mają bardzo ciemne i długie włosy na rękach. Nie jesteś wyjątkiem:)

Dokładnie. Kobiety o blond włosach też mają takie włoski na ciele, ale nie jest to widoczne ze względu na ich jasną barwę :)

Odnośnik do komentarza

Raczej jest to naturalne, taka już twoja uroda. Jeśli ci to bardzo przeszkadza, a myślę że tak skoro szukasz porad na forum, to musisz niestety depilować. Jak chcesz mieć spokój na stałe to w grę wchodzi tylko laser. Ja byłam kilka razy na depilacji laserowej w Łodzi w gabinecie Laser Glamour, usuwają też włoski z pośladków. Zabieg jest bezbolesny, szybki i w pełni bezpieczny.

Odnośnik do komentarza

~Malinka94
Przeszkadza, bo to jest mój kompleks. Może kiedyś, jak będę zarabiać, to zdecyduję się na zabieg usuwający te włoski, szczególnie jeśli jest to zabieg trwały i niebolesny. Plastrami nie będę się torturować mimo wszystko. :)

Rzeczywiście depilacja woskiem nie jest przyjemna, atrzeba ją regularnie powtarzać. Redukcja włosów laserem też jest bolesna, ale przynajmniej uzyskasz trwały efekt.

Odnośnik do komentarza
Gość Felicjader

Też jestem brunetką i miałam bardzo dużo włosków na ciele w tym i na pośladkach. Zdecydowałam się na depilację laserową. Super sprawa pozbyłam się naprawdę ogromnego kompleksu. Pani kosmetolog uświadomiła mnie, że nie jestem jedyna z takim problemem przez to czułam się dużo pewniej. Polecam salon Laser Delux w Częstochowie. https://www.laserdelux.pl/czestochowa/depilacja-laserowa

Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem, jest to mój największy kompleks zwłaszcza ze mam faceta i ukrywam to przed nim co nie jest łatwe bo muszę się bardzo często golić, później są podrażnienia i krostki. Byłam już raz na depilacji laserowej laserem Thunder MT, ciekawi nnie czy któraś z was robila tym konkretnym laserem i jakie są po nim efekty? 

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności dobrze jest zorientować się czy nie jest problem natury hormonalnej. Jesli jest to problem dotyczący hormonow, trzeba wyregulować hormony. Jesli tego nie zrobimy, będziemy mieli spory problem bo włoski odrosną. Bez znaczenia jaki rodzaj depilacji zastosoujemy.

Jeśli jednak hormony są ok, polecam depilacje laserem:

http://ostrowiecnews.pl/2020/06/17/depilacja-laserowa-w-ostrowcu-swietokrzyskim-zapomnij-o-klopotach-z-niechcianymi-wloskami/

Która pozwala praktycznie zapomnieć o zbędnym owlosieniu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Powiedz to jej
W dniu 20.06.2021 o 13:16, Gość Robert napisał:

Moja dziewczyna ma ciemne włosy na pośladkach, i w dużym obszarze dookoła okolic intymnych. Kiedyś usuwała laserowo wąsika i z brody. Teraz w miejscu gdzie usuwała laserem można ustami, a zwłaszcza językiem wyczuć ostre włoski. Palcem ich się nie wyczuwa. 
W każdym razie takie włoski powodują u mnie lekkie obrzydzenie i zmniejszenie ochoty na sex

Powiedz to jej... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...