Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserem diodowym latem


Liljana

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Chciałabym zrobić sobie teraz depilację ww laserem, w zasadzie jestem już umówiona na wizytę pojutrze. Rozmawiałam z panią kosemtolog, mówiła, że po zabiegu nie można się opalać przez jakies 3 tyg. Wiem, że okres do depilacji nie najlepszy, ale tak jakoś wyszło, mam już dosyć tych włosów, a za pare tyg jade na wakacje, a po wosku po 3 dniach będę mieć już odrastające włosy i ropne krosty więc nie mam wyboru. Włosy sa bardzo widoczne, bo po wczesniejszych woskach, kremach, czy goleniu zrobiły się grubsze, cemniejsze, wogóle mam taką urodę, ze skórę mam dosyć jasną a włosy ciemne. Czy rzeczywiście jeśli założmy nie opalałabym się leżąc plackiem, tylko np. po jakimś tygodniu od zabiegu poszła na otwarty basen popływać to mogłoby mi się coś zrobić?

Odnośnik do komentarza

Liljana
ps. A i czy ewentualnie krem filtr 50 dla skóry z bielactwem itp. firmy Bielenda by coś pomógł?

Nawet najwyższy filtr nie ochroni twojej skóry w 100%. W szczególności, że jego składniki są ścierane z powierzchni skóry wraz z potem, kąpielą w wodzie czy wytarciem ręcznikiem. To właśnie dlatego filtry należy grubą warstwą aplikować na skórę średnio co 1,5h, a także od razu po każdej kąpieli w morzu czy basenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...