Skocz do zawartości
Forum

Jak dobrać fryzurę do twarzy?


Gość onedirection

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno jest pomóc Tobie, dałaś za mało informacji. Jak wygląda twoja teraźniejsza fryzura? Jaką chciałabyś miec? Cos na pewno Ci chodzi po głowie. Opisz swoja fryzure lub wstaw zdj. a postaram sie Ci troche pomóc, choc bedzie to troche trudne przez inernet. :)

Odnośnik do komentarza
Gość MargaretX

Hej,
nie zmieniaj sie na siłę, ani tez nie uzależniają zdobycia chłopaka od zmiany fryzury. Pytanie czy dobrze się czujesz w takiej fryzurze jaką masz? Może wystarczy tylko podciąć końcówki, albo wyżej upiąć włosy? jeśli jednak chcesz iśc do fryzjera, to popytaj ludzi który dobry. Sam fryzjer powinien Ci doradzić, ale tez musisz wiedzieć czy chcesz miec dłuższe, krótsze. Ze swojej strony mogę się podzielić widzą na temat "właściwego obchodzenia się z włosami":
przed myciem dokladnie rozczesz
szampon rozcieńczaj wodą, dokładnie spłukuj, nie zapominaj umyć skory głowy, nie szoruj paznokciami!
zawiń włosy w ręcznik, nie wycieraj ich gwałtownie, zeby nie uszkodzic włosów, pozwól żeby woda przez jakies 10 min wsiąknęła w ręcznik
następnie odwiń ręcznik, rozczesz włosy RZADKIM grzebieniem, spryskaj jakąś odzywką w sprayu bez spłukiwania, (ja używam biovaxu- jest ok) dosłownie jakieś 3 psiknięcia z różnych stron
jak chcesz użyc suszarki, używaj takiej z regulacją temperatury (ja latem suszę najchłodniejszym strumieniem)
nie susz włosów, które są jeszze bardzo mokre, dopiero takie wilgotne
włosy najmniej sie niszczą jesli są związane gumką.
możesz zastosowac jakiś suplement diety typu skrzypowita bądż też kupić sobie suszony skrzyp i zrobic sobie płukankę so włosów
oszczędzaj włosy latem- nakrycie glowy kiedy tylko można w pełnym słońcu
używaj łagodnych szamponów do mycia.
odzywiaj się zdrowo!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...