Skocz do zawartości
Forum

Krem na rozstępy w ciąży


Gość Rudzik84

Rekomendowane odpowiedzi

~margolcia25
Perfecta mama jest świetny na rozstępy. Stosowałam w ciąży oraz jak już chudłam po ciąży. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów.

Potwierdzam :)... kosmetyk ten zawiera w składzie wąkrotkę azjatycką - substancję, która doskonale uelastycznia skórę i zabezpiecza ją przed powstawaniem rozstępów. Poza tym, w składzie zawarta jest witamina E, która wzmacnia skórę i zabezpiecza ją przed uszkodzeniami związanymi z nadmiernym rozciąganiem skóry w ciąży.

Odnośnik do komentarza

~Niania29
..noi co stosować, gdy te rozstępy już powstały?

Przede wszystkim, należy ocenić czy mamy do czynienie ze świeżymi rozstępami, które mają zazwyczaj czerwono-fioletową barwę, czy też z rozstępami starszymi, które są białe. Te pierwsze można zredukować przy pomocy kremów „zwalczających istniejące rozstępy”. Zawarte w nich składniki stymulują odbudowę uszkodzonej skóry. Niestety nie ma możliwości, aby za pomocą kosmetyków zredukować rozstępy białe.

Odnośnik do komentarza

~Niania29
A czy jakieś zabiegi kosmetyczne zlikwidują te białe rozstępy?

Nie ma takiej możliwości, aby za pomocą profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w 100% zlikwidować białe rozstępy. Można je jedynie spłycić, a tym samym ograniczyć ich widoczność bądź pobudzić regenerację skóry w obrębie tego efektu. Zabiegi, które to umożliwiają to głębokie peelingi chemiczne, RF mikroigłowa czy też dermabrazja. Są to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Odnośnik do komentarza
Gość kesmper

Przez całą ciążę używajcie żelu do masażu HB - nic złego nie powinno się wydarzyć, ale oczywiście - to wymaga po prostu stosowania jakościowych kosmetyków. Od razu cudów nie będzie. Kluczowe znaczenie mają po prostu podstawy.

Odnośnik do komentarza
Gość Dariapro

kosmetolog Joanna Hirszler
~Niania29
A czy jakieś zabiegi kosmetyczne zlikwidują te białe rozstępy?

Nie ma takiej możliwości, aby za pomocą profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w 100% zlikwidować białe rozstępy. Można je jedynie spłycić, a tym samym ograniczyć ich widoczność bądź pobudzić regenerację skóry w obrębie tego efektu. Zabiegi, które to umożliwiają to głębokie peelingi chemiczne, RF mikroigłowa czy też dermabrazja. Są to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Ja miałam serie zabiegów laserem frakcyjnym ipixel, jestem bardzo zadowolona z efektów bo rozstępy się bardzo spłycily i skóra jest taka napięta. Zabieg nie był przyjemny, zaraz po nim skóra bardzo piekła ale było to warte efektów. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand, polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Palina.Krzysik

Ja niestety nie stosowałam żadnych kremów podczas ciąży i niestety miałam straszne rozstępy. Bałam się, że nic się nie da z nimi zrobić ale byłam na laserze, akurat była promocja w CZS, tam mam swojego ginekologa i on mi polecił ten zabieg. A co do balsamów słyszałam, że dobre są kosmetyki firmy Giuliani.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...