Skocz do zawartości
Forum

Najlepsza maska oczyszczająca do skóry


Gość lady_daga

Rekomendowane odpowiedzi

Elphaby
oj sorry pomyliło mi się, nie wiem czemu napisałam o masce na włosy. Wybacz
Maseczka z zielonej glinki jest ok tylko ciężko ją się zmywa

Rzeczywiście maseczkę z glinki trudno się zmywa, gdyż po aplikacji na skórę dochodzi do jej całkowitego "zastygnięcia". Dlatego warto tę maskę nałożyć na skórę twarzy przed kąpielą czy prysznicem. Potem można włożyć twarz pod bieżący strumień wody i kolistymi ruchami dłoni usunąć maseczkę z powierzchni skóry.

Odnośnik do komentarza

Kupiałm ostatnio po przecenie (nie ze wzgl. na date wazności) sproszkowane algi, w jednej z sieci marketów spożywczych. Zdziwiałam się, jak po otwarciu okazało się, że zapach jest nie do zniesienia- przypomniało mi sie jak za młodych lat jeździło się z rodzicami po pare lat z rzędu w to samo miejsce nad morze, gdzie tata kupował rano od rybakow ryby- te algi to właśnie zapach tych kutrów rybackich...czasami jak się spacerowało plażą, tez tak śmeirdziało, ale to rzadko, chyba zależało od miejsca na plaży.
Wiem, że algo to żywe stworzenia, że żyje toto w morzu i nim "przesiąknęło", ale czy do sprzedaży w celach kosmetycznych tych alg, ten zapach nie powinien być jakoś neutralizowany?? Nałożyłam ta maseczke na twarz, na 2 minuty, wiecej nie dałam rady:P...

Odnośnik do komentarza

Liljana
Kupiałm ostatnio po przecenie (nie ze wzgl. na date wazności) sproszkowane algi, w jednej z sieci marketów spożywczych. Zdziwiałam się, jak po otwarciu okazało się, że zapach jest nie do zniesienia- przypomniało mi sie jak za młodych lat jeździło się z rodzicami po pare lat z rzędu w to samo miejsce nad morze, gdzie tata kupował rano od rybakow ryby- te algi to właśnie zapach tych kutrów rybackich...czasami jak się spacerowało plażą, tez tak śmeirdziało, ale to rzadko, chyba zależało od miejsca na plaży.
Wiem, że algo to żywe stworzenia, że żyje toto w morzu i nim "przesiąknęło", ale czy do sprzedaży w celach kosmetycznych tych alg, ten zapach nie powinien być jakoś neutralizowany?? Nałożyłam ta maseczke na twarz, na 2 minuty, wiecej nie dałam rady:P...

Ten specyficzny, morski zapach jest charakterystyczny dla zielonych alg, które wykazują działanie silnie oczyszczające :). Rzadko kiedy spotyka się mocno perfumowane algi, które neutralizują ten "aromat".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...