Skocz do zawartości
Forum

Twarz bez niedoskonałości


Gość lolek01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lolek01

Jestem chłopakiem i w porównaniu do moich kolegów, moja twarz jest pełna różnych wyprysków, zaczerwienień itp. Jak się tego pozbyć bądź zamaskować w wyjątkowych sytuacjach ? Słyszałem o jakiś drobnych i tanich zabiegach, które pomagają. Poradźcie co mam zrobić. Chciałbym wyglądać normalnie. W poprzednim poście o tytule zaczerwienień są zdjęcia. Proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza

Każdy z nas ma inny rodzaj skóry i boryka się z przeróżnymi defektami w jej obrębie, np. naczynka, nieestetyczne błyszczenie, rozszerzone pory czy nadmierna suchość. Ważne jest to, aby podjąć działania które poprawią stan skóry.

Obecność wyprysków może świadczyć o tym, że masz trądzik. Czy zmiany te są nasilone i obejmują duże partie skóry twarzy?

Jeżeli tak to dobrze by było, aby twoją skórę obejrzał lekarz dermatolog, który dobierze ewentualną metodę leczenia tych zmian skórnych.

Odnośnik do komentarza

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...