Skocz do zawartości
Forum

Makijaż dla oczu szaro-niebieskich


Gość Lawendowa

Rekomendowane odpowiedzi

jakie cienie pasują kobietom o oczach szaro niebieskich? Mam ciemne włosy ( naturalny ciemny brąz) i ciepłą karnację skóry. Opalam się na brązowo ( o ile to ma jakieś znaczenie) Oczy są zimne przy ciepłej karnacji dlatego zawsze mam trudności w ustaleniu pory roku jaką jestem.

Odnośnik do komentarza

Niekiedy nasz typ urody może być "mieszany" i składać się z połączenia dwóch pór roku. Pomocne przy ustaleniu typu urody będą poniższe pytania:

- jaką biżuterię nosisz na co dzień (złotą, srebrną, a może jeszcze jakąś inną)?
- czy lepiej czułabyś się w złotym cieniu do powiek czy srebrnym?
- Twoja cera wygląda lepiej przy przyłożeniu do twarzy bluzki w kolorze różowym czy pomarańczowym?

Odnośnik do komentarza

co do pierwszego pytania: zazwyczaj jest to srebrna biżuteria, ale lubię też nosić biżuterię ze srebra oksydowanego.
2 pytanie : złotym przy srebnym mam dziwny kolor skóry ( taki niezdrowy)
3 pytanie różowy ( najlepiej albo mglisty róż, fiolet ( kązdy odcień)

Odnośnik do komentarza

~Lawendowa
co do pierwszego pytania: zazwyczaj jest to srebrna biżuteria, ale lubię też nosić biżuterię ze srebra oksydowanego.
2 pytanie : złotym przy srebnym mam dziwny kolor skóry ( taki niezdrowy)
3 pytanie różowy ( najlepiej albo mglisty róż, fiolet ( kązdy odcień)

Czytając odpowiedzi na te pytanie utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że jesteś mieszanym typem urody. Ze względu na to, że Twoja cera lepiej wygląda w odcieniu złota to proponowałabym, np. taki makijaż oka:

monthly_2014_04/makijaz-dla-oczu-szaro-niebieskich_1653.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...