Skocz do zawartości
Forum

Czym usunąć ślady po siniakach?


Gość kaszanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jak pozbyć się brązowych śladów na skórze które zostają mi po siniakach i obtarciach. Od zeszłego roku mam na łydce brązowe ślady po uderzeniu o pedał roweru. Może ktoś miał podobny problem i podpowie czym to zlikwidować ?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedzi. Spróbuję poszukać czegoś z arniką. "Ozdobiłam" się już świeżymi na drugiej nodze. Muszę coś z tym zrobić bo zaraz znowu będą sobie koleżanki żarty stroić. W długich spodniach w pracy nie dam rady, za gorąco :(

Odnośnik do komentarza

kaszanka
Dziękuję za odpowiedzi. Spróbuję poszukać czegoś z arniką. "Ozdobiłam" się już świeżymi na drugiej nodze. Muszę coś z tym zrobić bo zaraz znowu będą sobie koleżanki żarty stroić. W długich spodniach w pracy nie dam rady, za gorąco :(

Jeżeli obserwujesz u siebie tak dużą tendencję do powstawania siniaków to możesz również wykorzystać żółty korektor, który optycznie neutralizuje zasinienia skóry. Możesz dodatkowo nakładać na nogi rajstopy w spray'u, które tuszują drobne mankamenty zlokalizowane w obrębie skóry nóg :)

Odnośnik do komentarza

kaszanka
mmm, cud samoopalaczowy :) , całkiem o tym zapomniałam po ostatnich niezbyt udanych eksperymentach ;) . Mam gdzieś jeszcze schowane takie chusteczki, chyba jeszcze nie wyszły z terminu :)).

Nie do końca :-)...tzw. rajstopy w spray'u to swojego rodzaju podkład do nóg. Doskonale się rozprowadza na powierzchni skóry i tuszuje drobne niedoskonałości. Bardzo szybko zastyga i jest stosunkowo trwały. Jednak w przeciwieństwie do samoopalacza, rajstopy w spray'u dają efekt jedynie do zmycia skóry (dokładnie tak samo jak w przypadku podkładu do twarzy). Za pomocą samoopalacza niestety nie uda się zakamuflować siniaczków. Oczywiście mogą one być mniej widoczne, bo koloryt skóry się przyciemni - ale korektor + rajstopy w spray'u dadzą fajniejsze rezultaty :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...