Skocz do zawartości
Forum

Serum powiększające piersi


Nati2013

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe piersi i od bardzo dawna zastanawiam się nad kupnem właśnie specjalnego serum, które niby ma je powiększyć. Mama mówi, aby nie wierzyła w takie rzeczy, że tylko pieniądze wydam i że żaden serum nie spowoduje urośnięcie mi biustu.
Co w o tym myślicie ?
Zastanawiam się nad kupnem :
Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum do biustu 'Total Push Up'

Eveline, Slim Extreme 3D Professional, Aktywne serum do biustu - kuracja powiększajaca i modelująca

Farmona, Nivelazione Perfect Body, Liftingujące serum modelujące biust

Miałybyście może, któryś z tych ? Proszę o konkretną odpowiedź czy działa, jakie efekty, może kiedy skutki uboczne...

Odnośnik do komentarza

Kiedyś będąc młodsza wierzyłam, a raczej chciałam wierzyć w takie cuda. Miałam ten z eveline. Na szczęście szybko zrozumiałam, że to głupota w to wierzyć :P Żaden krem nie powiększy piersi na 100%. Skutków ubocznych nie ma, to zwykłe kremy, które mogą ujędrnić biust, nawilżyć- to owszem, ale nie powiększyć. Ile masz lat? Bo mi z wiekiem biust się powiększył i nie mam już z tego powodu kompleksu.
Najważniejsze to zaakceptuj siebie! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Helena1818
Też mam ten sam dylemat, co Ty. Zastanawiam się też jeszcze na jednym kremie - https://frashe.pl/.
Nie wiem na co patrzeć tak właściwie przy wyborze. Doradzicie? :)

Ja używam Frashe już przeszło 2 miesiące. Jedyny kosmetyk który sprostał wymaganiom moich piersi, w dodatku taki który ma naturalny skład i nie uczula a ujędrnia po regularnym stosowaniu i sprawia, że skóra jest miękka i jednocześnie elastyczna. Jedyny minus który zauważyłam to mało zachęcająca etykieta.. no i cena... trochę boli, ale za takie działanie stwierdzam, że warto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...