Skocz do zawartości
Forum

Niepełny wzwód i wydzielina z penisa


koleś27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 27 lat i od okolo roku mam problem z osiagnieciem pelnego wzwodu,do tego podczas stosunku lub masbacji z penisa zaczyna wyciekac przezroczysta wydzielina i wtedy trace wzwod calkowicie.nigdy wczesniej tak nie mialemdodam ze jestem uzalezniony od masturbacji i kiedys bralem narkotyki(amfetamina)ale juz 2 lata nie zazywam,czy to przez to?co to moze byc?prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

wiem ze tak jest ale wczesniej mi sie to nie zdazalo,moim zdaniem jezeli chodzilo by o preejakulat tak jak piszesz to wzwod musialby sie utrzymac a u mnie od razu sie konczy,to tak jakby z detki odkrecic wentyl gdzie od razu ujdzie powietrze.mam pytanie czy moze taka wydzielina pojawic sie w przypadku zapalenia prostaty?czytalem ze w tym przypadku rowniez nie mozna osiagnac pelnego wzwodu,niecaly rok temu bylem na wizycie u urologa ktory potwierdzil ze mam zapalenie i przepisal mi leki.myslalem ze to pomoze ale nie zglaszalem sie do urologa od tego czasu wiec nie jestem pewien,tymbardziej ze jesli chodzi o oddawanie moczu,nie zauwazylem problemow, ale nie jestem pewny bo niekoniecznie objawy z oddawaniem moczu musza wystapic.mialem prace w ktorej chodzilem caly dzien przemoczony do suchej nitki a czytalem ze od tego moze wystapic zapalenie prostaty bo woda na mnie byla zimna.napewno zglosze sie jeszcze raz do urologa ale w tej chwili jestem za granica i dlatego prosze o wstepna opinie

Odnośnik do komentarza

Witam ja sie dolacze do tematu bo mam identyczny problem. Kiedy dojdzie do jakiegokolwiek podniecenia z penisa zaczyna wyplywac jakis sluz ktorego czym wiecej wyplynie tym wzwod jest slabszy az na koncu nie ma wcale wzwodu? Jesli ten preejakulat wedlug was to normalne choc tez nigdy tego nie mialem to juz oslabiajacy wzwod po ujsciu tego sluzu jest nie normalne.

Odnośnik do komentarza

Witamkogucik,dobrze ze znalazk sie ktos z takim problemem,bedziemy mogli porozmawiac.byles juz u urologa?ja bylem i stwierdzil zapalenie prostaty,przepisal leki ale dalej to samo.moim zdaniem to nie jest normalne ze wzwod zanika po wyplynieciu preejakulatu i wydaje mi sie ze to przyczyna tego zapalenia,bo czytalem ze jesli ktos cierpi na zapalenie prostaty nie ma mozliwosci osiagnac lub utrzymac pelnego wzwodu.radzilbym ci zglosic sie do urologa,bo ja po powrocie do kraju rowniez pojde,a ile masz lat jesli moge spytac?od dawna borykasz sie z tym problemem?masz tez inne objawy?ja zaczalem tez odczuwac drobne pieczenie przy oddawaniu moczu i zdarza sie czesto ze mam rozdwojony strumien moczu,jesli komus jeszcze doskwiera taki problem lub wie co to za choroba prosze o dolaczenie sie do rozmowy,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja mam podobny problem z tym, że towarzyszy mi praktycznie od zawsze z drobnymi wyjątkami! kiedyś u lekarza mówiłem o tym preejekulacie i powiedział mi że to całkiem normalne i nie ma się czym martwić. Prawda jednak jest taka że gdy wystąpi erekcja a później zaczyna "wyciekać" to tak jak mówicie penis po prostu wiotczeje i można już sobie darować próbę penetracji partnerki! Dodam że lubię masturbację ale od pewnego czasu ograniczyłem ją nawet do razu w tygodniu i jak na razie nie widzę jakiejś wielkiej poprawy. Fajnie jakby na ten temat wypowiedział się tutaj seksuolog

Odnośnik do komentarza

Mam 23 lata a u urologa bylem nie raz w sumie to od 3 lat do niego chodzie i lecze sie na te problemy. Zapalenie prostaty przeszedlem dosc ciezko bo dokuczaly mi bole problemy z sikaniem braki wzwodow no i ten sluz a wszystkie badania wychodzily bardzo dobrze tj krew mocz posiewy psa usg nasienie itp i to bylo bardzo dziwne. Co do sluzu wszyscy lekarze twierdzili ze to normalna rzecz ten sluz ale gdy ja ze po wyplynienciu tego sluzu trace wzwod no i na dodatek zaczyna mnie wtedy bolec prostata to lekarz ze pierwszy raz sie z takim czyms spotyka. Nie wiem co dalej bedzie ale dodam ze bardzo czesto sie masturbowalem i kiedy po pierwszej wizycie u lekarza przepsal leki na zapalenie wszystko minelo po paru dniach wraz z wyciekajacym sluzem ale nie moglem sie powstrzymac i dalej sie masturbowalem a problemu powrociły.Znow leki, znow przeszlo, znow masturbacja i znow wszystko wrocilo, tak bylo kilka razy az za ktoryms razem leki nie pomogly juz. Na dzien dzisiejszy nic mnie nie boli moge sie wysikac jadra mam chlodnie nie tak jak kiedys gorace ale w dalszym ciagu jest ten dziwny sluz ktory napewno nie jest normalnym zjawiskiem bo jak widac nie jestem sam i nie tylko ja sie skarze na niego. Moze przez zapalenie prostata produkuje nie taki plyn nasienny ktory powinien byc wodnisty a u nas jest to wlasnie ten sluz. Wytryski tez przynajmniej u mnie sa liche. Jesli moge wam cos poradzic to jedzcie duzo pomidorów bo dobrze dzialaja na prostate tak samo jak pestki dyni no i z papierosów trzeba zrezygnowac

Odnośnik do komentarza

czytajac wasze wypowiedzi zaczynam rozumiec nasz problem bo kazdy z nas jest uzalezniony od masturbacji,a kogucikowi leki pomogly tylko ze po kolejnej masturbacji objawy wrocily jak pisze,tylko ze ciezko jest wyrwac sie z jakiegokolwiek nalogu,w tym przypadku szczegolnie,bo ja np.nie mam partnerki i nie umiem w inny sposob zaspokoic swoich potrzeb seksualnych tymbardziej ze przez te problemy boje sie zblizenia z jakas kobieta bo zapewne skonczyloby sie to porazka.do tego pale papierosy,ale czytaem na innym forum ze to ponoc nie szkodzi na prostate,jezeli ten artykul przeczyta osoba kompetentna w tym zakresie czyli urolog lub seksuolog bardzo prosze o napisanie paru slow od siebie,zapraszam rowniez osoby majace wyzej opisywany problem do wspolnej dyskusji

Odnośnik do komentarza

No Tak wszyscy mamy problemy z masturbacja tylko lekarz mi powiedzial ze w tym przypadku reguralna masturbacja jest wskazana zeby ten sluz wydalac z siebie. Ostatnio dobrze na mnie zadzialaly suplementy dziety na prostate np prostaceum. Koles 27 nie badz zludny ze fajki nie dzialaja negatywnie bo uwierz ze dzialaja, ja tez palilem i to jeszcze czerwone i naprawde po rzuceniu zauwazylem roznice. Koles 27 czy oprocz tego ze jak wyleci ci sluz opada ci wacek masz jeszcze jakies inne objawy? U mnie jak wylec mi sluz boli mnie prostata a jak jeszcze bym wyszedl na mroz albo usiald na zimnym to przerabane, w dodatku sperma wtedy jest taka gesta ze nozem mozna bylo by ja kroic no i podczas podniecenia kiedy zaczyla leciec ten sluz z penisa w odbycie tez sie pojawia jakas galaretkowata maz

Odnośnik do komentarza

kogucik,skoro mowisz ze rzuciles palenie i zauwazyles roznice ja tez sprobuje rzucic ,bo tez pale mocne fajki,w dodatku skrecane z mocnego tytoniu-siekiera,nie wiem czy mi sie uda,a co do twojego pytania to nie zauwazylem innych anomalii oprocz tych ktore wczesniej opisywalem,nie czuje juz takiego podniecenia jak kiedys,samoczynny wzwod osiagam tylko rano po przebudzeniu,choc tez nie zawsze.kiedys nawet w ciagu dnia sie czesto zdarzal,a jak przystepuje do masturbacji, bardzo ciezko o osiagniecie wzwodu a jak juz jest to niepelny.tak tez bylo z moja byla dziewczyna,nawet ona musiala sie postarac zeby mnie podniecic,a kiedys wystarczylby jej dotyk i efekt murowany,niestety i tak "seks na sucho" prawie zawsze konczyl sie porazka.po czasie zaczalem wspomagac sie lekami, na udany seks pomagaja tabletki na potencje ktore przepisal mi urolog,najpierw mialem o nazwie sildenafil,kolejnym razem kupowalem zamienniki o nazwie falsigra i maxigra,sam sie zastanawiam czy problemy z podnieceniem i erekcja sa spowodowane zapaleniem prostaty czy tez nadmierna masturbacja,do urologa pojde dopiero w maju,bo teraz jestem za granica

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie rozbilem zadnego badania na plodnosc ale mam zamiar zrobic, fajki rzuc zobaczysz roznice. U mnie jest tak samo jak u Ciebie kiedys wystarczylo dotknac palcem i stal jak rura a teraz jest niestety lipa a lekarze sa bezradni tak mi sie wydaje. Podniecenia i checi na seks juz tez nie odczuwam. Mnie tez lekarz przepisal leki na wzwody ale nie chcialem ich brac bo stwierdzilem ze trzeba sie zajac tym sluzem i to nalezy wyleczyc zeby go nie bylo a reszta bedzie ok tak jak juz pisalem ze jak sluzu nie bylo wszystko bylo ok a wzwody 100 % wiec wydaje mi sie ze glownym problemem to jest sluz a nie brak wzwodów. Te problemy sa napewno spowodowane i tym i tym tylko ze skutkiem masturbacji bylo zapalenie a jak juz to sie wdalo to zaczely sie juz powazne problemy. A ty z tym zapaleniem sie uporales czy odczuwasz jakies problemy typowe dla zapalenia prostaty?

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o zapalenie prostaty to urolog przepisal mi na to leki,a dokladnie tabletki i czopki doodbytniczeale to bylo bardzo krotkie leczenie,w trakcie ktorego wyjechalem za granice.gdy skonczylem brac leki nie zauwazylem jakiejkolwiek poprawy i tak jest do dzisiaj.wydaje mi sie ze dalej to zapalenie jest,bo przy oddawaniu moczu odczuwam pieczenie w penisie,mam tez rozdwojony strumien moczu,ale nie wiem czy to kolejny z objawow zapalenia czy cos innego.poza tym zadnych bulow ani nic takiego nie mam

Odnośnik do komentarza

Skoro nie odczuwasz zadnych bolow to pewnie nie masz zapalenia a pieczenie to moze byc moze przez jakis uraz wacka albo jakies bakterie. Po rzuceniu fajek wydaje mi sie ze bole sie zmniejszyly no i zdecydowanie latwiej moge sie wysikac a co do tego sluzu i wzwodow to co teraz z nami bedzie ? Na mnie to zadne leki nie dzialaja bo probowalem wszystkiego co lekarz przepisal i nic. Trzeba bylo pomyslec nad swoim zyciem wtedy kiedy przeszlo za pierwszym razem a nie teraz kiedy nic nie dziala

Odnośnik do komentarza

co do naszego problemu to sam sie zastanawiam co to dalej z nami bedzie,ja napewno zasiegne jeszcze opinii urologa a jak narazie chce probowac przezyc miesiac bez masturbacji i zobacze efekty(o ile wytrzymam)fajki tez od dzisiaj postaram sie rzucic.ja nawet gdy lekarz wykryl u mnie zapalenie poprzez badanie "per rectum",nie odczuwalem zadnych bulow,jedyny bol poczulem w trakcie badania gdy lekarz nacisnal lekko palcem na prostate przez odbyt,od razu stwierdzil zapalenie.z sikaniem oprocz tego pieczenia tez nie mialem problemow,slyszalem ze sikanie na siedzaco tez pomaga,jest latwiejsze chyba i dokladniej jest pecherz oprozniany

Odnośnik do komentarza

kiedys na wizycie lekarz powiedzial mi ze mam stosowac diete taka jaka sie stosuje przy rozwalonej watrobie czyli nie powinno sie jesc fast foodow, ostrych przyrpaw, tlustych ciezkich mies pieczonych, napojow gazowanych kazdego rodzaju takich jak woda gazowana a o coli i tym podobnych nie wspomne, nie nalezy spozywac alkocholi narkotykow papierosow, zas wskazane sa warzywa, ciemne pieczywo no i dobrze dzialaja pestki dyni i slonecznika. Kiedys jak sie najadlem pestek dyni przez kilka dni to rano jak sie obudzilem to stal jak rura ale jak juz widze te pestki to mi niedobrze sie robi.

Odnośnik do komentarza

witajcie , widzę że macie problem. zaciekawiło mnie to co pisaliście opaleniu o plemnikach . oczywiście nie zapytam się swojego faceta tak w prost kochanie masz prostaty. Po pierwsze sprawiła bym mu przykrość a tego nie chce .Po drugie mógł by coś sobie wbić do głowy ,że nie jest facetem a ma 27lat. staramy się o dziecko i zauważyłam że gdy już po wszystkim jego sperma ma zapach niezbyt miły ale i też czasami dostrzegam jakby przezroczystą galaretkę . proszę o pomoc :/ bo możliwe że to zupełnie coś innego i jest płodny .

Odnośnik do komentarza

Witaj lal2014.nie opisalas w szczegolach problemu swojego faceta,ale postaram sie cos ci doradzic.jak mozesz to napisz jeszcze czy pali papierosy,czy ma problemy z erekcja itd.ja tez mam 27 lat i od poltora roku mam problemy natury seksualnej tak jak wczesniej opisywalem.radzilbym mu zrobic chocby i prywatne badania nasienia pod wzgledem plodnosci ktore u mnie wyszly negatywne niestety,oraz posiew nasienia to przy okazji wykluczy lub potwierdzi bakteryjne zapalenie prostaty.takie badania nie sa drogie a nie wiem czy sa refundowane.mi urolog powiedzial ze do badania nasienia zalecany jest miesiac wstrzemiezliwosci seksualnej.ja robilem po tygodniu wiec mam jeszcze jakas nadzieje,napewno to powtorze.jesli staracie sie o dziecko a do tego ma on jeszcze jakies problemy w tej kwestii zalecilbym wizyte u urologa,najlepiej po zrobieniu badania zeby mogl odczytac wyniki i postawic diagnoze,ja tez badalem mocz przy okazji i poziom testosteronu,za wszystko zaplacilem okolo 200zlotych.

Odnośnik do komentarza
Gość lal2014

pali papierosy paczkę dziennie nawet czasem zaczyna palić drugie opakowanie papierosów. pije piwo no ców 3 najmniej a tak to góra 6 zależy od sytuacji. wiesz staram się tego nie widzieć bo małżeństwem nie jesteśmy ani zaręczeni jeszcze. ciężko by mi było powiedzieć idź do lekarza zrób sobie badani bo nie chce go załamywać i tak już jest nam przykro że od roku staramy się o dziecko a tu ciągle co miesiąc miesiączka .dokładnie się na waszych sprawach nie znam ale co zauważyłam to jego penis penetruje jak trzeba :) martwi mnie zapach spermy jest niezbyt przyjemny po 2 minutach . ma 27 lat i możemy uprawiać seks tylko raz do końca a potem opada i już na więcej nie da się liczyć, nigdy mi się nie zdarzyło z nim żeby zaraz była powtórka i zacząć od nowa .Czy to normalne że nie może , czy to po prostu wina wieku . Miałam kiedyś partnera miał 22 lat co się jarał co chwila i mu stawał raz za razem nawet jak było do końca i zaraz był gotów znów do seksu .No i niepokoi mnie ta dziwna przezroczysta żelatyna .

Odnośnik do komentarza

ta jak piszesz przezroczysta wydzielina to normalne podczas długotrwałego podniecenia bez możliwości rozładowania się. Ja też tak miałem szczególnie gdy przeciągała się gra wstępna na przykład podczas długiego całowania się. A potem gdy już miało dochodzić do konkretów członek opadał mimo że wcześniej podczas całowania się stał bez problemów. Najlepszy jest szybki numerek ale gdy kobieta wymaga dłuższego zajęcia się nią jest problem. Mogę poradzić ci na to jedynie dwie rzeczy. Tabletki Prosent 600 mi po nich jak wezmę 2 sztuki stoi ponad godzinę powinno wystarczyć na długą grę wstępną fortuny na nie nie wydasz bo opakowanie 90 sztuk kosztuje około 120zł mi starcza na rok gdy biorę okazyjnie albo znaleźć sobie kobietę którą interesuje jedynie szybka penetracja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...