Skocz do zawartości
Forum

Środki na potencję


Gość Zmartwiony30

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do pytania.
Stres, zmęczenie, prezerwatywa powodują że nieraz ciężko dobrze się zabawić.
Mam taki problem, że jak w gumce mi zmięknie to już nie dam rady go napompować, muszę ściągać gumkę, pompować i zakładać nową gumkę, ale szanse na dobrą zabawę są już marne :(

Odnośnik do komentarza
Gość Right side

oj ludzie czytajcie dokładniej co autor do was pisze ;) on nie ma problemów z erekcją bo do takowej dochodzi :) problem pojawia się dopiero po nałożeniu prezerwatywy ;) według mnie powinieneś spróbować zaopatrzyć się w prezerwatywę z cieńszą ścianką (wówczas docierać będzie większa ilość bodźców co powinno podtrzymać interes ;) ) tudzież możesz poszukać czegoś w większym rozmiarze (mniejszy ucisk na żyły) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej, takich środków znajdziesz pełno, ale nie wszystkie działają tak jak należy :) Ja używam tych.../ vialafil/, poprawiają erekcję no i są bez recepty :) Miałem również problem z erekcją jak miałem na członku prezerwatywe. Mój znajomy farmaceuta mi je polecił , mówił " kup je i zobaczysz , że efekt Cię zaskoczy" . Rzeczywiście tak było i teraz zawsze stoi, czy w zabezpieczeniu czy też nie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość do Wszystkich

~fuanter
. Rzeczywiście tak było i teraz zawsze stoi, czy w zabezpieczeniu czy też nie ;)

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Co z tego, że stoi godzinę, jak nie można się spuścić i wreszcie flaczeje, a przyjemność żadna.
Do Wszystkich: nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły.Żeby był obfity wytrysk/orgazm trzeba spełnić kilka warunków: m.inn. dobre żarcie i bezstresowy tryb życia.

Odnośnik do komentarza
Gość korsarz

Tak jak odpowiedziałem w jednym z tematów, w przypadku moich problemów z erekcja pomógł mi iqman. I jeżeli sie spodziewacie, że macie problem, jedna tabletka i będzie za przeproszeniem wam stał jak gorylowi, to tak to nie działa. Nie mniej z każdym dniem u mnie było lepiej. A obecnie nie mam juz w tym zakresie problemów

Odnośnik do komentarza
Gość pytanieeee

~morlin

Jeżeli zawiodłeś się na tego typu środkach to polecam ci zastosowanie tabletek IQMAN.Działają świetnie i na efekty nie długo trzeba czekać.Po paru tygodniach twoja kobieta będzie bardzo zadowolona.

pytanie: a co z wytryskiem? Sama erekcja bez wytrysku jest dobra dla kobiety, ale nie mężczyzny, choć suchość, czyli brak spermy może zatrzeć pochwę.Mężczyna musi mieć wytrysk, by czuć przyjemność. Więc, jest obfity wytrysk czy tylko godzinne "stanie"?

Odnośnik do komentarza

Tabletek na potencję jest bardzo dużo w aptekach. Gdy ja zacząłem mieć problemy z erekcją sięgnąłem po informację do internetu gdzie moje zainteresowanie zbudziła strona http://abc-potencji.pl/tabletki-na-potencje/problem-z-erekcja-najlepsze-sposoby/. Zanim zdecydowałem się na kupno jakichkolwiek z nich w moim przypadku wystarczyło zmienić dotychczasowy tryb życia.

Odnośnik do komentarza
Gość Norbiii28

Sam stosowałem kilka różnych środków. W zasadzie próbowałem ponieważ niektóre okazały się zupełnie nieskuteczne. Najlepszy okazał się ze wszystkich właśnie IQman. Działanie rewelacyjne ale jednocześnie nie szkodzi bo zawiera ziołowe składniki. Praktycznie mozna zapomnieć o problemach.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, ze sam rowniez miewałem problemy z erekcją jak nałożyłem prezerwatywę.Chodzi tutaj o sam nacisk na penisa. Jesli jest spory to utrudnia krążenie krwi oraz jednocześnie erekcja może się pomniejszać. Z drugiej strony luźna prezerwatywa to równiez kiepski pomysł ponieważ nie będzie dobrze pełniła swojej funkcji antykoncepcyjnej....
Ze swojej strony polecam jednak zastanowić się nad jakimś środkiem z L argininą, ale dobrze wczytajcie się w składy. Aktualnie dobre składy mają
braveran
cum on
penis complete

Odnośnik do komentarza

Brałem generalnie wszystkie i dlatego o nich pisze. Zaczałem od olimpu i wspomnianego tutaj iqman. Olimp był niezły, iqman niestety kiepski co widac po składzie bo L argininy w nim niewiele. Potem przerzuciłem się na cum on i były jeszcze lepsze. Najlepsze w skłądzie są penis complete co w sumie widać po ich działaniu. Musisz jednak wziac pod uwagę, że z tych wszystkich są najdroższe i do zamowienia jedynie przez internet. MOim zdaniem jednak warto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...