Skocz do zawartości
Forum

Zwiotczenie penisa i przedwczesny wytrysk podczas pierwszego razu


Czarek9234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem a zarazem pytanie wczoraj z dziewczyną którą kocham zdecydowaliśmy się na ten ,, pierwszy raz" i wszystko było okej gra wstępna i tak dalej potem założenie prezerwatywy wzwód na początku delikatnie opadał ale pobudziliśmy go z powrotem kochaliśmy się jakieś 10 min ,ale przerwaliśmy ponieważ dziewczyna była zmęczona . Po 2 godzinach odpoczynku postanowiliśmy znowu spróbować i wtedy pojawił sie problem po założeniu prezerwatywy penis zaczął tracić wzwód po kilku próbach znowu wzwód był pełny ale podczas stosunku znowu ,, zwiodczał" ,gdy dziewczyna zaczęła go pobudzać znowu był w pełnym wzwodzie ,ale gdy włożyłem to doszło do wytrysku. Jest to normalne ?? bo po tym incydencie troszkę straciłem na pewności siebie i ciągle się tym przejmuję :X

Odnośnik do komentarza

Witaj. Wiesz to chyba normalne, ja miałem podobnie, gdy była stymulacja penisa było wszystko dobrze, ale gdy jest ta chwila otwarcia opakowania, oraz zakładania prezerwatywy to penis opada. Związane to pewnie ze stresem i z tym, że gdy nie ma stymulacji to normalne że penis wiotczeje, nie ma co się załamywać, trzeba się oswoić z sytuacją i próbować. Każda kolejna próba będzie lepsza niż poprzednia. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...