Skocz do zawartości
Forum

Płyn preejakulacyjny zamiast spermy


Gość luteki23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dość ciekawe pytanie. Otóz mam 23 lata i nie wiem co sądzić o wydzielajacej sie duzej ilosci płynu ejakulacyjnego podczas nawet lekkiego podniecenia. Nigdy sie tym nie przejmowałem ale ostatnio postanowliśmy z partnerką postarać sie o dziecko i jak nigdy dotąd zaczełem sie interesować wyglądem mojego nasienia. Nie będe ukrywał ze inne rodzaje spermy dla porównania to te z filmów dla dorosłych na których wygląda ona na bardzo mocno białą i mega gęstą z zerową widocznością płynu ejakulacyjnego... Moja sperma mam wrażenie że jest to ten płyn ejakulacyjny i miejscowymi białymi grudkami o konsystencji dość rzadkiej ale nie jak woda bardziej jak żel. Kolor hmm biały ale bardzo przezroczysty.. Czy to normalne ?? planuje na dniach zrobić komputerowe mojego nasienia i szczerze mówiąc boję sie że ten mój wyglad może świadczyć o niepłodności... Tym bardziej ze na różych forach widzę że mój wygląd spermy przypomina wygląd spermy 12 latków którzy w pełni nie są jeszcze rozwinięci...

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Preejakulat (z łac. pre – przed + ejakulat) to wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołów cewkowych wydzielających śluz, wydobywająca się z penisa podczas pobudzenia seksualnego. Pełni funkcję naturalnego lubrykantu. Ilość wydzielanego preejakulatu jest zmienna osobniczo - niektórzy mężczyźni w ogóle nie produkują preejakulatu, a inni nawet ponad 5 ml.
Nasienie może być prawie przezroczyste, białe, mleczne, szare, żółtawe lub żółte. Wszystkie te kolory są prawidłowe. Niepokojący jest jedynie kolor różowy, czerwony lub brunatny, bo świadczy o tym, że w nasieniu znajduje się krew. Wtedy trzeba się zgłosić do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia097

Witam! mam 15 lat moj chlopak wsadzil mi swojego penisa ale nie dokonca poniewaz mnie to bolalo ale to bylo bez zabezpieczenia czy moglam zajsc w ciaze oczywiscie nie doszlo do wytrysku ale nie wiem co mu leciolo z penisa, czasami ja odwracam sie na druga strone a on przybliza swojego czlonka do mojej pochwy i posowa nie wsadza mi tez bez zabezbieczenia czy moglam zostac zaplodniona prosze o pomoc! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...