Skocz do zawartości
Forum

Problem ze wzwodem i przedwczesny wytrysk


Gość majestic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat pewnie już dość oklepany ale potrzebuję pomocy. Mam 19 lat, na początku współżycia z moją partnerką kochaliśmy się bez penetracji penisem. Wszystko było względnie okej. Kiedy przyszedł krok w którym zdecydowałem się na penetrację, założyłem prezerwatywę z lekkim problemem, ponieważ erekcja malała. A doszedłem po dosłownie kilku ruchach. Kolejne akty seksualne były oddalone od siebie w czasie. Podczas mojego drugiego razu gdy miałem założyć prezerwatywę penis opadł. Tylko raz do tej pory udało mi się wejść w partnerkę na dłuższy czas ( ale erekcja nie była zadowalająca , towarzyszył mi stres ).
Ostatnia próba również była nie udana, podczas seksu oralnego zastanawiałem się dlaczego penis nie stoi. Kiedy doszło do momentu założenia prezerwatywy opadł mi, następnie była druga próba podczas której zaraz po założeniu prezerwatywy nastąpił wytrysk. Jest to bardzo upokarzające dla mnie. Nie chcę aby przez to rozleciał się mój teraźniejszy związek. Proszę o porady.

Dodam że jest to moja pierwsza partnerka ( miała w przeszłości partnerów ) , bardzo mnie pociąga, w przeszłości gdy dotykała mnie w dowolne miejsce erekcja przychodziła odrazu.

Odnośnik do komentarza

Powodów może być wiele począwszy od nałogowej mastrubacji, kończywszy na genetyce.
Jesteś młody, a to Twoja pierwsza partnerka, to jest w sumie prawie normalne. Wiele chłopców i mężczyzn ma z tym problem niestety. Ale,że masz dopiero 19 lat, daj sobie czas.

Po pierwsze przestań się masturbować. Możesz to zrobić z partnerką przed seksem, żeby napięcie Ci opadło.

Po drugie kupuj prezerwatywy osłabiające erekcję. Są też żele "znieczulające". Z tym spróbuj.

Po trzecie ćwiczenia mięśni kegla, ale na to nie daję gwarancji, nawet seksuologowie mówią, że szkoda czasu na to, efektu i tak nie będzie.

Ponoć przedwczesnego wytrysku nie da się "wyleczyć". Da się to jednak "uspokoić" do tego stopnia, ze seks będzie wystarczająco trwał.

No i odstresuj się.. pamiętaj, że seks+stres= porażka.

Jeżeli te metody nic nie pomogą udaj się do seksuologa.

Odnośnik do komentarza
Gość ArturoB

Ja miałem z kolei duży problem ze wzwodem.Bardzo często zawodziłem.Skusiłem się na zakup IQMEN I dobrze zrobiłem tabletki mi pomogły .Ważne w moim wieku jest to że tabletki w żaden sposób nie zaszkodziły mojemu zdrowiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...