Skocz do zawartości
Forum

Impotencja u młodych mężczyzn


Gość dariusz1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pomyślałem, że na to forum zaglądają faceci, którzy mają problem z impotencją, więc pomyślałem, że możecie mi Panowie udzielić kilku odpowiedzi.

Czy według Was impotencja to problem tylko starszych facetów czy przytrafia się też młodszym? W jakim wieku można się spodziewać wystąpienia takich problemów? A w jakim wieku te problemy praktycznie nie występują i mogą oznaczać chorobę czy coś?

Odnośnik do komentarza

Impotencja najczęściej występuje u panów po 50 roku życia, ale zdarza się, że pojawia się wcześniej. Brak erekcji czy ejakulacji może mieć podłoże psychiczne bądź fizyczne. W pierwszym przypadku decydują: lęk przed zapłodnieniem partnerki, kompleksy, poczucie winy. Do fizycznych przyczyn impotencji zaliczamy wiele chorób, w tym cukrzycę, choroby serca czy choroby neurologiczne. Czasem brak erekcji może być spowodowany spożyciem alkoholu lub odbywaniem stosunku w stresie i nie ma nic wspólnego z impotencją.

Odnośnik do komentarza

Witam. Coraz więcej młodych mężczyzn ma problemy z zaburzeniem erekcji. Osoby w wieku 27 lat i niżej nie są już rzadkością, jeśli chodzi o problemy z potencją. Głównymi przyczynami impotencji w młodym wieku są: stany nadmiernego stresu i niepokoju, depresja czy lęk przed niepowodzeniem kontaktu seksualnego. Czasami za zaburzenia erekcji odpowiedzialne są też choroby serca, cukrzyca, zaburzenia hormonalne i neurologiczne, nadużywanie alkoholu i tytoniu. Do wczesnej impotencji predystynuje też zażywanie środków dopingujących, szczególnie sterydów.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 25 lat i niestety problemy z potencja. Więc mogę zupełnie szczerze odpowiedzieć Ci na Twoje pytanie. Owszem, osoby w młodym wieku mogą mieć problemy z erekcją. U mnie jest to spowodowane chorobą serca. Niewydolność mięśnia sercowego wywołuje zaburzenia wzwodu. Trochę mam przechlapane. Dobrze, że moja dziewczyna jest wyrozumiała. Zamiast uprawiania seksu, próbujemy się zadowolić pettingiem. Jest to raczej namiastka. Ale skoro nie ma innego wyjścia... .

Odnośnik do komentarza

Mój mąż ma 26 lat i czasem pojawia się u niego problem z zaburzeniem erekcji. Był u lekarza, wykluczyliśmy wszystkie choroby, okazało się po prostu, że żyje w ciągłym napięciu z powodu pracy. Na szczęście udało mu się zmienić szefa i teraz wszystko jest jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Gość impotenja

wg badań naukowych, to choroba naczyń krwionośnych. Więcej znajdziesz szczegółów nt istoty i profilaktyki pod hasłem"fizjologia i filozofia seksu"
Dziwne, że lekarze nie mówią o tym, tylko koszą ogromną kasę.

Odnośnik do komentarza
Gość miros43

Impotencja i zaburzenia potencji to całkowicie dwie różne rzeczy które trzeba rozróżniać. Impotencję trzeba leczyć i nie ominie Cię wizyta u lekarza i terapia. Problemy i zaburzenia można na własną rękę wyleczyć poprzez zwiększoną aktywność fizyczną, dietę czy tabletki na bazie naturalnych składników np. permen.

Odnośnik do komentarza
Gość maniek_35

mysle ze to problem ktory dotyczy mezczyzn w kazdym wieku. sam musialem sie wspomoc bo niestety dopadly mnie problemy z potencja. lykalem beman i efekty byly zadowalajace. wiem ze na potencje dobrze wplywaja zenszen i larganina, wiec ich mozesz szukac w skladzie ;)

Odnośnik do komentarza

 niestety nasz świat stoi strsznie na głowie obecnie, wszystko szybko ucieka.. pęd, stres, niewyspanie, siedzenie po 12 godzin w stresującym korpo, złe jedzenie i wacek nie staje.. mam 33 lata i już musialem ię kilka razy wspomagać maxonem, bo bez recepty w aptece jest dostępny, nie wiem z czego to wynika, że ochote na seks mam a narzędzie nie staje.. 

Odnośnik do komentarza

Kozacko działają tabletki, chociażby kamagra, kiedyś zresztą bardziej reklamowana w męskich czasopismach i nie bez powodu. To złoty środek, jak po prostu nie możesz, słabo się czujesz, a masz jednak ochotę. Wiem, że to trudniejsza decyzja, ale człowiek się przyzwyczaja, szczególnie przy pozytywnym oddziaływaniu na organizm. Mężczyzna powinien szukać rozwiązań, a nie tworzyć dodatkowe problemy. Bierz z https://potencja.net.pl/ najlepsza apteka dla facetów w tym momencie.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie to co oferują jeśli chodzi o sklep https://potencja.net.pl/ wypada świetnie, bo i tabletki są bardzo dobre pod kątem jakościowym i pewne źródło więc nie ma obaw, że to jakieś zanieczyszczone czy coś takiego. Jak chcesz sięgnąć po tabletki na potencje to zdecydowanie polecam, oferta faktycznie wypada super, można liczyć na ten sklep.

Odnośnik do komentarza

U mnie obecnie na tapecie Duratia w średniej dawce (https://potencja.net.pl/duratia-60) i zdecydowanie tabletki o silnym działaniu, polecam wszystkim jak chcecie mieć dłużej utrzymujące się efekty. Cenowo wypadają całkiem nieźle na tle konkurencji, wydaje mi się, że oferta, na którą faktycznie można zwrócić uwagę jeśli będziecie coś na potencje potrzebowali. Wysyłka zawsze dyskretna.

Odnośnik do komentarza

Z mojej perpskeytyw mogę polecić https://potencja.net.pl/toptada-20 Świetnie działające tabletki z silnym efektem jesli chodzi o poprawę erekcji więc to faktycznie będzie taki dobry wybór dla wymagających osób. W sensownej cenie dostępne, poza tym mam wrażenie, że to będzie dobry wybór jak ktoś ma problem z potencją, które już się ciągną dłuższy czas. Te tabletki sobie z tym poradzą.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...