Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze pozycje dla puszystych


Gość władysława1

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz posadzić swojego chłopaka na krześle i na nim usiąść. Poruszaj do góry i na dół albo kręcić biodrami ósemki. Wam obojgu będzie bardzo przyjemnie. Ale najlepiej, jeśli sami poćwiczycie i znajdziecie pozycję, w której osiągnięcie prawdziwą rozkosz. Może powinniście kupić sobie Kamasutrę? Jest tam naprawdę wiele pożytecznych wskazówek. Najważniejsze żebyście się za bardzo nie stresowali. Seks to przyjemność, podejdźcie do niego na luzie.

Odnośnik do komentarza

Słyszałam, że dobrą pozycją dla puszystych jest pozycja na jeźdźca. Twój chłopak leży na plecach na łóżku, ty klęczysz nad nim i sama wprowadzasz sobie członka do pochwy. Ty masz swobodę ruchów i decydujesz o intensywności stosunku. Możesz pozostać w klęku i oprzeć ręce obok głowy chłopaka lub usiąść na niego tyłem. Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Napisałaś, że oboje jesteście otyli. A czy nie myśleliście o jakiejś diecie? Bo problemy z nadwagą mogą rzutować na jakość waszego życia seksualnego. Może fajnie byłoby razem schudnąć, wspierać się nawzajem w trzymaniu się diety, przygotowywać wspólne posiłki. Tu chodzi o wasze zdrowie. Jeśli zrzucicie zbędne kilogramy wszystkie pozycje będą dozwolone i ograniczy was tylko fantazja. Może warto spróbować?

Odnośnik do komentarza

Muszka dobrze gada bo jesli sie optycznie powiekszy to wtedy moze go zjesc oczami i im przejdzie ochota na seks ,to nie glupota:P
jak mowi przyslowie je sie oczami ,oznacza to ze jak widzimy cos wiekszego ,w tym wypadku czlonka ,to nie mamy na niego ochoty ,gdyby sie przyzwyczaila i nagle by schudli ,to zawsze pozostanie ta tesknota za optycznie wiekszym.
Myslisz" muszka ze tak latwo jest schudnac? ja "mysle" ze tak ,chociaz sam jestem otyly ,ale mam nerwice ,wiec jak czegos nie pochlone to sie wkurzam ,a jak cwicze lub troche pobiegam to mam bole w sercu i w klatce piersiowej ,wiec sam fakt wyklucza mnie z chudniecia ,
tu czasem mozna sie naprawde posmiac jesli chodzi o tematy seksualne ,i nie mowie tu o otylosci i autorce tematu ale o postach typu "seks to normalnosc" "zafundowalabym mu kobiete w lozku to tez bym chciala drugiego faceta w lozku" ,"masz 15 lat a seks to normalnosc wiec nie czekaj" i takie inne porady ,miazdza mnie konkretnie ,mimo ze nie chce tu wchodzic tu jakos mnie ciagnie ,mimo ze jestem prawiczkiem i mam 25 lat i szczerze smieje sie z seksu ,bo to niby normalnosc ,to znaczyloby ze ja jestem nienormalny ,tylko jesliby tym osobom przyszlo mnie oceniac ,musieliby byc madrzejsi i inteligentniejsi ode mnie ,a ile takich kobiet jest? pewnie miliony..wiec jesli uwazasz sie za jedna na milion to odbij malenka ,bo za Toba stoi nastepna milionowa ,kula u nogi i wyzeraczka optycznizmu lol.
Zastanawiam sie czemu tyle autorek tematow odchodzi i nie pisze dalej na tym forum ,ale lepiej nie wnikac :)
no to wam pojechalem ,moge isc spokojnie zasnac.
Ale nie bierzcie tego do serduszka ,bo to tylko metafora taka.

Odnośnik do komentarza

radej im więcej czytam tego co produkujesz tym bardziej mi się wydaje, że sam siebie nie rozumiesz, bo piszesz często takie bezsensowne masło maślane, że szok.

Otyłośc jest chorobą, która nalezy leczyć, bo rpowadzi do innych poważnych chorób, jak np. miażdżyca czy inne choroby układu krązenia. Nie zasłaniaj się wymówkami, że jak masz nerwicę to jak się zdenerwujesz musisz jeść. Często piszesz, że masz takie wspaniałe życie to chyba nie chciałbyś go przedwcześnie zakończyć, co? A otyli nie żyją długo. Weź się w garść i przejdź na zdrową dietę. Zdrowa dieta wcale nie musi oznaczac, że będziesz się głodził, wystarczy jeśc odpowiednie rzeczy. Zresztą zajrzyj na forum żywienie i fitness. Oprócz diety zacznij reguilarnie ćwiczyć, jak się wyładujesz na sali gimnastycznej, siłowni czy biezni to i nerwice trochę ululasz.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio umarl jakis piosenkarz Jezzowy ,w chwili smierci mial 178 kg a cale zycie byl otyly i umarl w wieku 79 lat
Moja babcia wazy grubo ponad setke (okolo 120-130) przy wzroscie moze 170 i zyje do dzis ,a ma 75 lat ,
Otylosc nie prowadzi do chorob tylko moze byc przyczyna miazdzycy itd bo istnieje wieksze prawdopodobienstwo.
Chcialbym sie wziasc w garsc ale najpierw musze znalezc jakas psychoterapie i dobrac odpowiednie leki ,slyszalem od paru osob ze tak zwana tabletka szczescia im pomogla ,
szczerze nie mam problemu spedzic na miescie czy w pracy calego dnia ,ale po zakonczonym dniu mam bol w klatce i jakby uczucie dusznosci ,zaraz po wstaniu mam bol w sercu ,i tak codziennie.
chcialbym w dni wolne po pracy isc na silownie ale mam lek przed tym zeby dzwigac cos czy tez w jakis sposob sie "wymeczyc" na biezni bo od razu mnie boli dluzszy wysilek tak ,ze te bole w klatce calkowicie nie pomagaja mi schudnac.
Ale z drugiej strony nie jestem az tak otyly ,to 3 stopien otylosci ale graniczy miedzy 2 a 3 bardziej bo BMI wynosi 40,5 a od 30 do 40 to jest otylosc,
powyzej 40 to powazna otylosc ,
ale ja od dziecka taki jestem i to nie ja wytyczylem sobie niezdrowe nawyki zywieniowe ,rodzice schudli na diecie dukana ,mama od 72 kg do 60 a tata od 122 do 101 kg ,
ja mam 186 cm wzrostu i waze 140kg ,
tata 171cm ,mama 155 cm
a ja mam nerwice po ciezkim dziecinstwie i jest mi bardziej niz ciezko ,chociaz probowalem diety dukana ale nie mialem wagi ,schudlem w oczach ale znowu utylem nawet gdy jem 4 lub 5 dni w tyg cos zdrowego a 2 razy lub 3 jakies kebaby itd.
Gdybys wiedziala jak ciezko jest miec motywacje a psychika sie przed tym broni to wiedzialabys na czym polega problem.
To jest wlasnie psychologia ktora nazywasz maslem maslanym ,bo tylko niektorzy ja w miare rozumieja ,tego sie nie da wyczytac z ksiazek ,psycholog czy psychiatra ksiazkowy(ktorych jest zapewne 99%) ktorzy nic nie przezyli a wiedze maja z ksiazek nigdy nie trafia do pacjenta ,no chyba ze delikwent typowo niemyslacy o manipulacji.

Odnośnik do komentarza

i tak powinieneś schudnąć i nie tłumacz się nerwicą bo co wątek to tłumaczysz się nerwicą i trudnym dzieciństwem, weź się wreszcie ogarnij i niech to nie bedzie Twoją wymówką, schudnac tez mozesz tylko nie chcesz potem Twoja laska bedzie pisala ze masz malego a jestes gruby i nici z seksu, tak tak panowie czytajcie i nie popelniajcie cudzych bledow!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Muszka o wiele wiekszym bledem ,w przypadku kobiet ,bedzie i jest nie zaakceptowanie mnie z malym ,bo to swiadczy o powierzchownosci tych kobiet ,do ktorych niestety sie zaliczasz ,wiec kobiety nie bierzcie przykladu z muszki :)
Sa o wiele wieksze dobra i potoczne szczescia ,ktore wcale nie opieraja sie na seksie ,seks jest dodatkiem ,ale jesli go nie ma lub jest nawet stosujac palec a nie penisa ,to nic sie nie dzieje i nie jest to zaden blad ,dyskryminujesz i obrazasz ludzi otylych ,a nawet nie wiesz co mowisz ,bo za tym ida wady genetyczne,choroby i inne ,dyskryminujesz tych ludzi ,a co gorsza dyskryminujesz osoby niepelnosprawne ,czy Twoim zdaniem facet z zanikiem miesni ktory umiera ma brac przyklad z Twojej wypowiedzi jakoby nie popelnial bledu ,bo ma malego tylko dlatego ,ze jest otyly? jesli nie ,to powiedz mi prosze czym sie rozni czlowiek niepelnosprawny od czlowieka normalnego? dzielisz ludzi ,dyskryminujesz otylych ,niepelnosprawnych ,oni tez zasluguja na Milosc ,i wcale to nie jest blad ,ze maja malego bo sie tacy urodzili ,to ze Ty masz wszystko na miejscu nie oznacza zeby sie tym szczycic ,i wypisywac godne pogardy posty ,pod ktorymi smierdzi calkowitym brakiem zrozumienia potrzeb czlowieka jak i jego relacji prowadzacych do szczescia.

Odnośnik do komentarza

zagolopowalem sie troche ,juz sprostowynowunowynowywuje:
chodzilo mi o ludzi z malym penisem ,tak jak i osoby niepelnosprawne otyle ,bo zycie i ich choroby spowodowaly taki a nie inny tor ich drog.
Muszka napisalas zeby nie brali przykladu i sie odchudzali ,rozumiem ze chodzilo tu o ludzi mogacych sie odchudzic ,i to Cie ratuje tylko i wylacznie ,nie chce Ciebie w zaden sposob atakowac bo nawet nie jestes tego godna ,mam tylko nadzieje ze przekazalem i dotarlo do Ciebie ,ze lepiej jednak czasem jest przemyslec co sie pisze a pozniej dopiero pisac ,niestety nie kazdy ma ten dar ,zeby pisac co mysli bez urazy dla innych ludzi i pogardy.
Wypadaloby sie nad tym zastanowic bo te forum moga czytac osoby niepelnosprawne ,a Ty odbierasz im nadzieje na normalne zycie ,dyskyminujac male penisy jako ich blad ktory moga zmienic ,a nie myslisz o ludziach ktorzy z racji niepelnosprawnosci nie moga tego zmienic a co gorsza nie moga nawet dotkac partnerki ,co nie oznacza ze dyskwalifikuje ich to jako kochanych ludzi dla swojej partnerki i dawania tego ,co naprawde daje szczescie ,a nie jest to seks w tym wypadku tylko znacznie glebsze przemyslenia ktore po wnikliwej analizie sprawiaja ,ze kobieta nawet bez potrzeb seksualnych ,tak jak i mezczyzna moga byc szczesliwsi i SA od tych ktorzy maja 20cm w zwisie, seks jest normalny ,ale dla normalnych ludzi ,i jesli juz szanownie sie wypowiadasz ,naucz sie najpierw myslec ,czy ten post moze czasem kogos nie zabolec ,chociaz normalni ludzie nie przejmuja sie debilizmem wrodzonym.

Odnośnik do komentarza

Radek - teraz to Ty sie wkopałeś bo muszka sobie akurat zażartowała w odniesieniu do wątku, że może przez nadwage penis wydaje sie mniejszy, natomiast Ty zrobiłeś porównanie: ludzie niepełnosprawni a ludzie nomalni takze to Ty sie wkopałeś w tej chwili, poza tym nie porownujmy niepelnosprawnych do mezczyzn z malym penisem, trzeba troszke wyczuc smak sarkazmu w tym wątku...

Odnośnik do komentarza

poza tym wątek jest prosty: nadwaga + mały penis = problemy z seksem, czyli zmniejszenie wagi + mały penis (bo z powiekszeniem moze byc trudniej) = udany seks, jakby nie było muszka starała sie dac dobrą rade, więc nie widzę żadnego odniesienia w tej chwili do niepłnosprawnosci bo o ile mi wiadomo ani penis ani otylosc temu nie podlega

Odnośnik do komentarza

No dla mnie mały penis też nie oznacza niepełnosprawności, ale otyli ludzie, którzy przez swoją wagę mają problemy z poruszaniem i załatwieniem spraw wokół siebie to już jest niepełnosprawnośc. pogranicze 2 i 3 stopnia niepełnosprawności to powazna sprawa i nie zasłaniaj się wyjątkami potwierdzającymi regułę, bo taka waga dla organizmu jest dużym przeciążeniem.

Ale to prawda, że odchudzanie jest dla osób zmotywowanych o mocnej psychice. Jeśli tego Ci brakuje to najpierw zajmij się duszą a dopiero potem ciałem, bo może będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza

tak jak i penis tak jak i nadwaga podlegaja niepelnosprawnosci ,bo sa choroby ktore mozna porownac do chorob w ktorych czlowiek nie moze aktywnie uczestniczyc w seksie (czym jest rowniez szeroko znana nam wszystkim nadwaga) ,a co do niepelnosprawnosci ,czlowiek ktory jest niepelnosprawny ma malego - porownanie do tego ze wogole go nie ma ,bo nie moze z niego korzystac ,ja personalnie uwazam ze to jawny akt dyskryminacji niepelnosprawnych i ludzmi z malym penisem ,
Ludzie normalni a ludzie niepelnosprawni to Ci sami ludzie ,tylko rozni ich to ,ze do myslenia niepelnosprawni uzywaja glowy ,a pelnosprawni jesli odnosi sie to do kobiet sprytu ,do mezczyzn w wiekszosci nie ma o czym gadac ,typowi penisolodzy ,kazdy o tym wie ,oni nawet sa tego swiadomi ,problem w tym ze podczas myslenia o tym ,ich swiadomosc ogranicza sie jedynie do spelnienia rzadzy ciala ,ktora sie kieruja ,kobiety nie gorsze ,ale kobiety sa inteligentniejsze od facetow ,a faceci nawet o tym nie wiedza ,moga sie jedynie domyslac ,ale kobieta nigdy na to nie pozwoli bo woli wmawiac ,ze jest inteligentny z racji opieki nad Nim ,a prawda jest zupelnie inna.
A i tak po tej wypowiedzi ,zrozumieja mnie same kobiety ,najlepiej milczec albo sie wypowiedziec jakos sensownie jesli sie myle ,licze na udzial kobiet w tym watku ,tylko przestrzegam ,ze nie jestem jak kolega ,ktory w innym temacie zapragnal nauczyc sie myslenia kobiet ,a prosil o rady zwiazane z jego zazdroscia o kobiete ,bo wszyscy wiemy o co chodzi (w tym i ja- zeby nie bylo) chociaz jestem 100 % towym SAMCEM :)

Odnośnik do komentarza

nie nam nie pasują ale oni sami mają problem - chociazby seksem, nie badzmy tez tacy przewrazliwieni, bedziemy szukac pozycji dla otylych, bo lepiej zmienic cos niz siebie - to jest przerazajace niedlugo beda sie domagac wiekszych krzeselek w restauracjach i to tez bedziemy musieli zmienic bo przeciez im jest pryzkro bo są chorzy - nie rpzesadzajcie!!
Ostatnio jechalam autobusem scisk byl jak nie wiem, stalam wbita w porecz ze torebke ledwo trzymalam, przechodzila do wyjscia kobitka jak 5 razy ja i miala do wszystkich pretensje czego sie nie rozsuna bo ona nie moze przejsc. ciesze sie ze akceptuje swoje cialo ale to nie znaczy ze ja mam byc wgnieciona w rurke bo ona przechodzi i kazdy ma zejsc jej z drogi, najlepiej na sufit- bo tam bylo miejsce

Odnośnik do komentarza

Nadwaga to nie jest żadna niepełnosprawnośc. Nadwaga nie jest taka groźna. to otyłośc jest chorobą. Nadwaga i otylosc to dwie różne rzeczy. Radek strasznie zawile mówisz, normalnie jakbym Joyca czytała, taki stream of consciousness.

twierdzisz, że jesteś 100% samcem a mówisz, że faceci myślą tylko o seksie, a Ty pisałeś, że jesteś prawuczkiem. To zgodnie z tym co sam napisales nie jestes 100% samcem. Biorę poprawkę na to, że zwyczajnie nie rzoumiałam Twojej wypowiedzi, bo jak juz pisalam, straszny ciag mysli.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dlatego napisalem ze jestem 100 % samcem :) taka przenosnia ,wiec dobrze mnie zrozumialas.
Joyce umarl pijany i bez grosza ,ja od 4 lat nie pije ,raz zjadlem paczka z rumem i mialem wyrzuty sumienia bo pozniej sobie uswiadomilem ze mial alkohol ,ale nalog to nalog ,i swiadome zjedzenie tego paczka mogloby sprawic ze przerwalem absynencje ,ale nie przerwalem.
A co do tematu to najlepsza pozycja dla puszystych jest na nurka lub poszukiwacza ,rozkraczasz sie przed partnerem albo on przed Toba i szukasz penceta jego najczulszych miejsc ,na nurka to musisz przeplynac przez faldy tluszczu zeby dostac sie do glebiny,a poszukiwacz to taka gra wstepna ,zawsze mozna uzyc reki ,najlepiej calej ,co nazywane jest fistingiem ,tylko dobrze jest sie najpierw wykapac we dwojke i umyc to i tamto ,w zaleznosci od zboczenia mozna uzyc jezyka ale to i tak nie zmieni faktu ,ze nie polkniesz jakiegos szczoszka czy kawalek wczesniejszego wyproznienia,
zycze powodzenia mysle ze pomoglem.

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie ludzie puszyści to tacy sami ludzie jak wszyscy inni, nie są niepełnosprawni, moim zdaniem jest to nawet obraźliwe wobec nich. To tak jakbyś mówił, że posiadanie nadwagi czy bycie otyłym to jakaś ułomność, kalectwo i oznaka niepełnosprawności. a przecież Ci ludzie żyją, pracują, mają przyjaciół, uprawiają sport i seks tak jak każdy człowiek. Nie widzę w tym nic co by można było podciągnąć do niepełnosprawności.
Co do pozycji seksualnych to mi się wydaje, że każda będzie dobra. to wszystko zależy od waszej wyobraźni. Możecie kochać się w pozycji na pieska. Sądzę, że takie pozycje powinny być dobre dla osób o wyrazistej linii
- Kobieta leży na plecach z bardzo rozszerzonymi nogami, partner staje pomiędzy nimi
- Kobieta siedzi w fotelu z mocno podkurczonymi nogami i rozchylonymi udam. Partner stoi między jej rozchylonymi udami
- Kobieta leży z pośladkami bardzo wysoko podniesionymi do góry i bardzo szeroko rozłożonymi udami. Partner ułożony między jej udami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...