Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku podczas stosunku


Gość radosław75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,
Mam bardzo wstydliwy problem. Może kogoś to śmieszy, ale podczas stosunku z kobietą mam problemy z wytryskiem. Miałem już dwie partnerki, ale nie przeżyłem jeszcze orgazmu. Podczas masturbacji erekcja występuje normalnie, lecz w wyniku zbliżenia z kobietą nie! Jak sobie z tym poradzić? Gdzie mogę coś poczytać na ten temat? Czy powinienem iść do lekarza? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Problem z wytryskiem dla każdego mężczyzny jest bardzo poważny i stresujący. Miałem kiedyś podobnie, ale zauważyłem, że kiedy jestem blisko z kobietą, zaczynam się stresować i chcę szybko dojść do orgazmu, ale nie mogę. Właśnie stres okazał się przyczyną moich przykrych problemów. Postanowiłem zrobić sobie przerwę w seksie i poczekać, aż się zakocham. To bardzo pomogło. Mam wspaniałą dziewczynę i choć początkowo miałem przy niej problemy z wytryskiem, teraz już nie mam i wszystko jest ok. Bądź bardziej cierpliwy i przestań się stresować.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Moim zdaniem wszystkiemu winien jest stres. Świadczy o tym fakt, że kiedy się masturbujesz wszystko jest dobrze. Znajdź sobie prawdziwą dziewczynę, której będziesz mógł zaufać i przy której będziesz mógł się rozluźnić. To nie to samo co partnerka na jeden raz. Może cię to zdziwi, ale seks jest najlepszy, kiedy wiąże się z miłością.

Odnośnik do komentarza

Czasem w takich sytuacjach potrzebna jest terapia, rozmowa z psychologiem, ale w twoim przypadku nie musi tak być. Też jestem zdania, że wszystko przez jakieś niepotrzebne nerwy. Faceci często tak mają, wiem coś o tym bo też nim jestem. Kiedy przypomnę sobie swój pierwszy raz. O kurde, to było straszne, a wszystko dlatego, że strasznie się spinałem, chciałem pokazać dziewczynie, że macho ze mnie nie z tej ziemi. I się popisałem, wacek po prostu sflaczał. Teraz już wiem, że nie tak się do tego podchodzi. A ty znajdź sobie porządną dziewczynę, a wszystko będzie dobrze. I daj sobie trochę luzu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 20 lat i tak jak w temacie,mam problem z wytryskiem ale tylko podczas stosunku. Nie masturbuję się często. (może 2-3 razy w miesiącu) Podczas stosunku wszystko jest ok, podniecam się, erekcja jest, wszystko gra a tu nagle czuje jak bym miał już dojść i nagle klapa... Penis więdnie i już nici z seksu, mogę kochać się tak bez końca... Dodam jeszcze, że wcześniej nie miałem takich kłopotów, Miałem dziewczynę to było w porządku, poznałem kobietę, (na jedną noc) kochaliśmy się, to też było ok... a teraz mam Wspaniałą dziewczynę ona szczytuje wielokrotnie a ja nie mogę... Prosze o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Przyczyn braku wytrysku może być wiele: stres, przemęczenie, nadmierna masturbacja, która sprawia, że mężczyzna ma problem z osiągnięciem orgazmu lub blokada psychiczna czy problem zdrowotny. Dobrze by było, gdybyś zrobił sobie przerwę w masturbacji i we współżyciu, zredukował w miarę możliwości stres, zdrowo się odżywiał i wtedy spróbuj współżyć. jeśli problem nie minie, możesz skonsultować się z lekarzem - urologiem, który powie czy to problem zdrowotny czy bardziej psychologiczny.

Odnośnik do komentarza

Mam 45 lat i od roku spotykam sie z 50 letnim mezczyzna. Mamy udany seks, moj chlopak nie ma problemu ze wzwodem i moze miec sex bardzo dlugo, ale prawie nigdy nie ma wytrysku. W ciagu roku mial 3-4 razy. Moje pytanie jest: czy jest to normalne( wczesniej nigdy sie z czyms takim nie spotkalam), czasami mysle ze moze ja cos zle robie. Rozmawialam z nim na ten temat,i on mowi ze wszystko jest w pozadku, ze on jest po to by mnie zadowolic. Prosze mi powiedziec czy to jest normalne? Jezeli nie to co powinnam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Gość perełkaszczupaka

Problem ma mój partner. Jest starszy ode mnie o 10 lat. Ma 38. Gdy spotykamy się aby współżyć, najpierw nie może osiągnąć erekcji. Z tym akurat mu pomagam i po kilku minutach ma wzwód choć mam wrażenie że nie pełny. Gdy dochodzi do stosunku bardzo szybko szczytuje. Zdarza się nawet tak, że do niego nie dochodzi, bo po osiągnięciu wzwodu zaraz szczytuje. Sam twierdzi, że wcześniej nie miał takich problemów a przy mnie jego organizm wariuje. jakie mogą być przyczyny i jak sobie z tym poradzić? Nasz seks jest ograniczony do maksymalnie trzech jego ruchów i jest tym sfrustrowany a wolałabym aby raczej kojarzył mu się z przyjemnością

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam prawie 21 lat, dziewczynę którą darzę głębokim uczuciem i z którą często uprawiam seks. Pój problem teoretycznie jest powszechny, ale podczas czytania forum znalazłem pewien szczegół który mnie niepokoi.
Mianowicie, nie mam absolutnie żadnych problemów ze wzwodem, moja dziewczyna bardzo mi się podoba i podnieca, seks jest bardzo udany, ale problemem jest wytrysk którego nie mogę uzyskać podczas seksu oralnego. Mimo, że jest mi bardzo dobrze podczas stosunku czuję się przy niej swobodnie i niby pojawia się sperma ale w śladowych ilościach, to nie mam co liczyć na pełen wytrysk jakiego doświadczam podczas masturbacji. Dodam tylko że przed tym jak poznałem moją partnerkę masturbowałem się średnio dwa razy dziennie. Teraz rzadziej bo po prostu nie mam takiej potrzeby, a i tak nie mogę uzyskać z nią wytrysku.

Odnośnik do komentarza

To zalerzy, jeżeli oddawałeś sie czynnościom seksualnym takim jak masturbacja to pewnikiem miłeś orgazm ale może był on tak słaby że nie poczułeś go za bardzo. Ale instnieją jeszcze dwie możliwości.
1 wypływ nasienia tzw zmazy (najczęsiciej w nocy podczas snu) lub polucje
2 orgazm bez wytrysku
Tak więc orgazm nie jest jednoznaczny z wytryskiem.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

dadaaria
mysle ze tak, a jesli masz wytrysk a nie czujesz orgazmu to cos nie jest nie tak

Nie koniecznie musi być coś nie tak, wystarczy że jest słabo podniecony. My też potrzebujemy gry wstępnej mimo że kobietom wydaje się inaczej. Co prawda potrzebujemy jej znacznie mniej, stojący członek nie zawsze oznacza u faceta podniecenie i gotowość do działania.

Odnośnik do komentarza

Witam
Mój problem polega na słabej erekcji podczas zakładanie prezerwatywy, a czasami nawet podczas samego wprowadzania penisa do pochwy. Podczas gry wstępnej i różnych pieszczot penis stoi twardo a po głębszym zbliżeniu często opada, szczególnie w prezerwatywie. Mam 18 lat, wcześniej miałem kontakty seksualne i nie było takiego problemu, nie chce zawieść mojej obecnej partnerki więc proszę o radę (przez ponad rok często się mastrubowałem)

Odnośnik do komentarza
Gość brak podpisu.

Dar 70, przyjemniejszy, ale skutki w przyszłości raczej niekoniecznie :) Akurat, gdy jestem na tym forum, to powiem że to samo miałem przy ostatnim stosunku... 30 min seksu, 15 loda, a wytrysku nic... Moja partnerka padła ze zmęczenia, a ja dalej dojść nie mogłem...

Odnośnik do komentarza

Witam. Otóż mój problem wygląda następująco. Od 3 lat byłem sam, przez ten okres występowała masturbacja lecz w częstotliwości 2-3 razy w tygodniu ( zarówno wizualizowana jak i przy filmach lecz o "normalnej" tematyce ) . Od jakiegoś czasu mam partnerkę i mój problem polega na braku wytrysku nawet po 30 minutach współżycia. Partnerka oczywiście mnie podnieca, podczas gry wstępnej odczuwam pełen wzwód, który nie maleje również podczas stosunku, pojawia się preejakulat, który o ile dobrze pamiętam jest pozytywną oznaką podniecenia. Na tym koniec, nie pojawia się orgazm. I teraz moje pytanie brzmi, czy po zaprzestaniu mastrubacjii ( będąc słownym zaprzestałem 2 tygodnie temu ) wszystko wróci do normy ? I jeszcze ciekawostka. Jednego razu, przy porannym wzwodzie ( który występuje ) gdy zabawialiśmy się z dziewczyną NIE pojawił się preejakulat i wszystko odbyło się tak jak powinno. Nie wydaje mi się aby występował u mnie wytrysk przedwczesny ze względu na kolor owego śluzu ( przezroczysty i w małych ilościach )

Dziękuję z który za odpowiedź .

Odnośnik do komentarza

Jestem z chłopakiem od 5 lat, a od 4 lat regularnie współżyjemy (średnio 1-2 razy w tygodniu). Na przestrzeni ostatniego miesiąca 3 razy pod rząd doszło do tego, że chłopak ma wzwód i ochotę na seks, ale podczas stosunku nie dochodzi do wytrysku. Jest to bardzo krępująca sytuacja dla Nas obojga. Chłopak zapewnia mnie, że nie jest to z mojej winy, a ja się martwię i nie wiem co o tym myśleć. Chłopak ma 26 lat, nie przyjmuje innych leków tylko preparat Bodymax plus. Czym może być to spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Gość Józio 41

W zasadzie gdybyście mieli już dziecko, to żaden problem, bo zapewne uzyskujecie obydwoje orgazm.
Być może przez przypadek jest tantrykiem i nieświadomie tak silnie ściska mm. Kegla cewkę moczową, że sperma ląduje w pęcherzu moczowym. Niech zaniesie mocz po jakimś udanym seksie do laoratorium do zbadania czy są tam plemniki. W przyszłości możnaby wydobyć jakiegoś i zapłosnić twoje jajeczko i wszczepić zygotę do macicy. Inaczej zabieg wydobycia plemnika z jądra jest skomplikowany i kosztowny. Macie zamiar się pobrać i mieć dzieci?

Odnośnik do komentarza
Gość ...ktoszpytaniem

Mój facet nie ma wtrysku podczas stowunku . Trwa to ponad 5miesoevy po paru próbach w końcu udal sie do lekarza który podobno stwierdził ze ma jakieś zapalenia. Teraz zażywa tabletki i 2 razy doszedł ale ten wytrysk był mały . Co dalej .. jeśli chciałabym z nim miec kiedyś dzieci to czy ro jest możliwe ?? Nie spotkałam sie nigdy z takim peoblemem . Zwykle faceci nie maja żadnego problemu z dojściem .,,

Odnośnik do komentarza
Gość do PT Awtora cytatu

cyt.:Miałem już dwie partnerki, ale nie przeżyłem jeszcze orgazmu. Podczas masturbacji erekcja występuje normalnie, lecz w wyniku zbliżenia z kobietą nie! Jak sobie z tym poradzić?
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Chłopie coś Ci się popierdoliło z nazwami, albo faktycznie jesteś cielę dembowe. Wyjaśnienie: orgazm męski nieodłącznie związany jest z ejakulacją/wytryskiem. Jeżeli nie miałeś jeszcze orgazmu, to i nie miałeś wytrysku. Dalej, żeby wyzwolić wytrysk musi być erekcja penisa i tarcie żołądzi pizdą lub dłonią. Skoro podczas walenia konia masz erekcję, to wal go tak silnie aż tryśnie spermą, albo jak ci stanie to szybko wsuń chuja do pizdy i tam się spuść. Podejrzewam, że wytrysku też nie masz, tak? W zwionsku stym twój sóurek nadaje sie tylko na kasznkę; wal do żeźnika, to bedziesz miał pare groszy na piwo, bo z seksiu nic nie bedzie; rzaden lekasz sie nie podejmie leczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...