Skocz do zawartości
Forum

Żele nawilżające przy stosunku


Gość monika1e

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Też uważam, że żel nawilżający jest super. My stosujemy taki, który także rozgrzewa. Doznania są naprawdę fajne. Poza tym nie muszę się już martwić suchością pochwy, bo kiedyś stosunek był przez to bolesny. I możemy mieć tzw. szybkie numerki. Bardzo mnie takie kręcą, ale nie mogłam sobie na nie pozwolić właśnie z powodu suchej pochwy. Teraz problem zniknął, a pojawiła się cała masa nowych możliwości seksualnych. Szybki seks na stole, pralce, parapecie... puszczamy wodze fantazji.

Odnośnik do komentarza

Ja również wypróbowałam żelu nawilżającego. Do tej pory miałam bolesne stosunki i odczuwałam suchość w pochwie. Żel to zmienił, seks stał się dla mnie dużo przyjemniejszy. Również polecam. A może ktoś wie, czy żeli nawilżających można używać w ciąży?

Odnośnik do komentarza

A mi się wydaje, że te żele wcale nic nie dają. Przynajmniej nam się nie przydały. Żadnego rozgrzewania nie czułam, a takie smarowanie się nim tuż przed penetracją strasznie mnie denerwowało i wytrącało z równowagi. Jeśli chodzi o nawilżenie to wystarczy mi cudowna gra wstępna, którą zapewnia mi mój mężczyzna. W ogóle na razie nie korzystamy z żadnych zabawek seksualnych, bo za bardzo jesteśmy sobą zafascynowani. Ale nie wykluczam, że kiedyś dla zabawy kupię sobie jakieś kulki albo wibrator. Słyszałam, że wrażenia nieziemskie.

Odnośnik do komentarza

Żele nawilżające do okolic intymnych są kwestią indywidualną. Z medycznego punktu widzenia najbezpieczniejsze (także dla kobiet ciężarnych) są żele neutralne o fizjologicznym pH oraz bez dodatków smakowych lub rozgrzewających. Takowe mogą powodować podrażnienie lub sprzyjać infekcjom.
Najbardziej nautralnym lubrykantem a jednocześnie chyba najtańszym może być żel do USG. Jest to substancja całkowicie bezpieczne dla wszystkich okolic a także ciężarnych.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

~zuzannan
A mi się wydaje, że te żele wcale nic nie dają. Przynajmniej nam się nie przydały. Żadnego rozgrzewania nie czułam, a takie smarowanie się nim tuż przed penetracją strasznie mnie denerwowało i wytrącało z równowagi. Jeśli chodzi o nawilżenie to wystarczy mi cudowna gra wstępna, którą zapewnia mi mój mężczyzna. W ogóle na razie nie korzystamy z żadnych zabawek seksualnych, bo za bardzo jesteśmy sobą zafascynowani. Ale nie wykluczam, że kiedyś dla zabawy kupię sobie jakieś kulki albo wibrator. Słyszałam, że wrażenia nieziemskie.

Odnośnik do komentarza

~magdallenka
Na pewno warto też tutaj wspomnieć o zelu Pre seed. W tej sytuacji na pewno doskonale sie sprawdzi i do tego jeszcze jest pomocny dla tych par które staraja sie o dziecko.

Pomocny przy staraniu sie o dziecko???Niby jak?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...