Skocz do zawartości
Forum

Sztuczna pochwa


merc86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alina z Lublina

A ja myślę, że najlepiej iść do sekshopu i tam kupić.
Ja chodzę do sklepy erotycznego i choć są małe emocje, ale pan w sklepie jest miły i umie doradzić, nie tak jak tutaj ktoś głupawy radzi ci iść na cmentarz, co za kretyńska odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że twoje pytanie jest co najmniej dziwne. Chcesz kupić swojemu facetowi sztuczną pochwę? Po co mu taki gadżet? Przecież ma Ciebie... Ja osobiście oburzyłabym się jeżeli mój mężczyzna kupił sobie taką zabaweczkę. Jednakże jeżeli aż tak bardzo zależy Ci na tym gadżecie to porozmawiaj z nim i się spytaj jakiego rodzaju pochwę chciałby dostać...

Odnośnik do komentarza
Gość glupia cipo

Ciekawska2013
Spytaj go tak by się nie domyślał . Spytaj co bardziej woli . Wtedy będziesz miała pewność jaki ma gust i co woli bardziej :)

ta, jasne, bo facet to glupie dziecko i nie kapnie sie o wogole

Odnośnik do komentarza
Gość Raffałek

Też myślę że nie warto na takich gadżetach oszczędzać, lepiej wydać raz a mieć coś porządnego, od siebie polecam zapoznać się z gadżetami, dość drogie ale warte swej ceny. Co do wyboru konkretnego modelu pochwy to tak jak wyżej już pisali kwestia gustu. Zastanów się co wolisz seks oralny, analny czy hihi normalny - waginalny. Producenci gadżetów oferują wszystko, są różne tańsze, droższe, to co poleciłem to tylko przykład bo można już poniżej 100 zł kupić coś porządnego.

Odnośnik do komentarza
Gość Maciuiś 57

Moim zdaniem szkoda kasy i czasu na mycie i dezynfekcję.
Wyjście: na dłoń lejesz kilka kropel lubrykanta KY, i niczym pochwą delikatnymi ruchami frykcyjnymi pocierasz aż do wytysku. Możesz robić to sama mężowi lub męża nauczyć.
Po ejakulacji obowiązkowe umycie genitalii i hartowanie zimną wodą. W przeciwnym razie, po kilku godzinach smród zgniłych śledzi.

Odnośnik do komentarza
Gość pożytek

z masturbacji: np. menstruacja u kobiety, a chłopu pękają jądra z ilości spermy, więc jest to doskonały sposób na rozładowanie energii seksualnej.
Niektórzy w okresie miesiączki stosują śmierdzący i szkodliwy anal. W tym przypadku, czyli masturbacji jest rozładowanie energii w sposób higieniczny.

Odnośnik do komentarza
Gość rada mondra

Sztuczne cipki/dupki trza po każdym wytrysku myć, nie mają regulowanej siły tarcia. Jest to prawie to samo co wsadzenie penisa do dziury odkurzacza wysmarowanej rzadkim towotem lub olejem silnikowym, a w przypadku anala rzadkim gównem..
Najlepsza i najtańsza dłoń kobiety lub własna umyta i posmarowana lubrykantem KY. Dłonią niczym pochwą można regulować siłę niezbędnego tarcia, efekt lepszy niż w żywej pochwie.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość i tyle

Ja mam taką pochwę i jest na prawdę super. Zabawiamy się nią razem z partnerką tak dla zabawy i urozmaicenia fajnych chwil i zanim mnie wszyscy zjadą to powiem że od mojej pani dostaje tyle razy ile tylko chce i jak chce więc to tylko zabawka która często jest używana . Żona nie ma nic przeciwko temu że ja używam w czasie gdy ma kobiece dni i czasem lubi pobawić się ze mną ową zabawką. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...