Skocz do zawartości
Forum

Ból w czasie seksu analnego


Gość Rudy222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ostatnio próbowaliśmy z moją dziewczyną seksu analnego na początku masowałem jej odbyt palcem czułem jak jest jej dobrze ale gdy wsadziłem główkę mojego penisa kazała mi wyjąc go i powiedziała że ją boli , czy to normalne ? Nie chce jej zmuszać i tym bardziej sprawiać bólu co mam zrobić ? Mówiła że potem przez tydzień ją pupa bolała .

Odnośnik do komentarza

Zwieracze odbytu są bardzo silne należy je odpowiednio rozluźnić i dodatkowo odpowiednio nawilżyć. Myślę, że jeśli chcecie dalej próbować seksu analnego, to przede wszystkim musicie uzyc duzo kremu nawilzajacego i o ile wiem, bo mam kolezanki ktore sa fankami takiego seksu, to niestety ale ten pierwszy raz moze troche bolec a potem juz ponoc jest lepiej ;-) sprobujcie duzo nawilzenia i nei zniechecajcie sie od razu probujcie caly czas az sie rozluzni.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Przyjaciółka

hej
pamiętam mój pierwszy analny. no bolało. robiłam to jeszcze kilka, moze kilkanaście razy, ale nie mam ochoty na ten rodzaj seksu bo przy wkładaniu boli. jeśli dziewczyna nie chce, to nie rób tego. to normalne ze boli - bo pierwszy raz.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość MarekiTomek

seks analny to najwspanialsza zabawa. Uwielbiam, gdy moj chlopak jest we mnie, a ja zaraz potem wchodze w niego. I tak wjezdzamy w siebie nawzajem. I nic nie zadnego z nas nie boli. A na koniec spust - oczywiscie w srodku: WOW - to najfajniejsza rzecz na swiecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...