Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz


Kela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Z moim chłopakiem planujemy TO zrobić. Ja jestem dziewicą, on z tego co wiem już pierwszy raz ma za sobą. Chciałabym to zrobić ale cholernie się boję. Bardziej boję się tego, że nie będę dla niego wystarczająco dobra w tych sprawach. Do tego mam bardzo małe piersi i boję się że to go w jakiś sposób odrzuci. Jeżeli chodzi o ból... tak jestem przygotowana na to. Chciałabym więc też zapytać się Was, jak wyglądał Wasz pierwszy raz, jak się do niego przygotowałyście, jakie były wasze obawy. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Osoba która na seks mów TO moim zdaniem nie jest jeszcze gotowa :)

do seksu trzeba być gotowym psychicznie. Sama pamiętam swój pierwszy raz, nienawidzę swojego ciała, ale zaczęłam od pieszczot krok po kroku i pierwszy raz nie byl straszny chociaż nie masz co marzyc ze bóg wie jak będzie. Rzadko kiedy zdarza sie ze pierwszy,drugi, trzebi raz jest przyjemny, ale pozniej bedzie juz dobrze! :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym zadbała o bezpieczne komfortowe miejsce i rozluźnienie. Jeśli uważasz że to odpowiedni facet i jeśli naprawdę jesteś gotowa to wystarczy zaaranżować moment i się nim cieszyć:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Przysłowie mówi "Jak kocha, to poczeka" - dla mnie to 100% prawdy z doświadczenia ;-). Nie chcę straszyć, ale pierwszy raz bardzo często rzutuje na dalsze podejście do seksu. To ma być dla Ciebie przyjemność (w miarę możliwości), a nie logiczne "Tak. To zróbmy to teraz" i tysiąc wątpliwości. Dlatego 2 podstawowe rzeczy: 1. Powinnaś mieć 100% procentowe zaufanie do swojego chłopaka i to z nim powinnaś też/przede wszystkim porozmawiać o swoich obawach. Rozmowy na ten temat własnych pragnień i oczekiwań absolutnie nie powinny być dla was tabu. 2. Bardzo ważne - jeśli się zdecydujecie! Powinnaś porozmawiać z chłopakiem na temat zabezpieczenia.
Nie wiem do jakiej kategorii kobiet należysz. Dla jednych sex, to tylko sex, dla innych nie ma sexu bez miłości. Ja należę do tych 2-gich, więc może mam takie idealistyczne podejście ;-) Pamiętaj: ZAUFANIE i ZABEZPIECZENIE. Powodzenia ;-)

Odnośnik do komentarza

Yasmin0444
Przysłowie mówi "Jak kocha, to poczeka" - dla mnie to 100% prawdy z doświadczenia ;-). Nie chcę straszyć, ale pierwszy raz bardzo często rzutuje na dalsze podejście do seksu. To ma być dla Ciebie przyjemność (w miarę możliwości), a nie logiczne "Tak. To zróbmy to teraz" i tysiąc wątpliwości. Dlatego 2 podstawowe rzeczy: 1. Powinnaś mieć 100% procentowe zaufanie do swojego chłopaka i to z nim powinnaś też/przede wszystkim porozmawiać o swoich obawach. Rozmowy na ten temat własnych pragnień i oczekiwań absolutnie nie powinny być dla was tabu. 2. Bardzo ważne - jeśli się zdecydujecie! Powinnaś porozmawiać z chłopakiem na temat zabezpieczenia.
Nie wiem do jakiej kategorii kobiet należysz. Dla jednych sex, to tylko sex, dla innych nie ma sexu bez miłości. Ja należę do tych 2-gich, więc może mam takie idealistyczne podejście ;-) Pamiętaj: ZAUFANIE i ZABEZPIECZENIE. Powodzenia ;-)

ja również należę do tych drugich :) Dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Nie wstydź się swoich piersi my faceci nie lubimy tego , pamiętam jak zaczynaliśmy to razem z moją dziewczyną wstydziła mi się pokazać piersi a ja tak bardzo chciałem je zobaczyć prosiłem ją ciągle żeby to dla mnie zrobiła że nie powinna się mnie wstydzić itd . udało się i seks stał się jeszcze bardziej podniecający jeżeli chłopak Cie kocha nie będzie patrzył na to czy masz małe piersi czy nie tylko co by tu z nimi zrobić żeby Cie zadowolić ja tak mam przynajmniej nie wiem jak inni .
Nasz pierwszy raz odbył się spontanicznie całowaliśmy się i zazwyczaj dotykaliśmy się tylko w miejscach intymnych i pewnego razu byliśmy nago i czasami masowałem moim penisem jej łechtaczkę i zacząłem schodzić niżej i poprosiła mnie żebym wszedł w nią było to dla mnie najwspanialsze przeżycie które polecam byłem strasznie podniecony było to najwspanialsze 20 min jakie w życiu przeżyłem .
Zabezpieczcie się i nie bójcie się bo to nie będzie żadna przyjemność kochać się i bać jednocześnie !

Odnośnik do komentarza

Partner powinien rozbudzić seksualnie rozpoczynającą wpółżycie partnerkę. Nie ma byc tak że przy pierwszym intymnym kontakcie ma dojść do penetracji. Partner powinien zadbac o rozbudzenie wrazliwości ciała partnerki. Powinno być kilka takich "sesji", miłych, romantycznych, komfortowych, spokojnych... Proponuję lekturę poradników seksualnych Grahama Mastertona, i jemu i jej. Niestety większość ludzi uprawia seks instynktownie i nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. Pozdrawiam, życzę miłych doznań, zalecam spokój i niespieszenie się z samych "wchodzeniem do środka".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...