Skocz do zawartości
Forum

Seks a obliczenie dni płodnych


Gość magda1817

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kochałam się z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Nie wiem czy sperma była w pochwie, ponieważ miałam większość na dłoni. Jest taka możliwość ze mogła być. Stosunek nastąpił ok.2 dni po miesiączce, okres mam co 3o-31dni . Istnieje możliwość ze mogę być w ciąży? czy to mogły być dni płodne?

Odnośnik do komentarza

Masakra.. czytając odpowiedzi niektórych osób boję się tutaj cokolwiek napisać od razu chamskie teksty idą ..Jeżeli masz takie podejście do ludzi to wcale się nie udzielaj na tym forum . Ludzka arogancja i bezczelność nie zna granic.

Odnośnik do komentarza

~Gnomm
Jak będziesz w ciąży to będziesz wiedziała, że miałaś dni płodne. Pamiętaj, że sperma trzyma się w pochwie aż do trzech dni więc życze miłego bawienia dziecka.
Jak dasz na IMIę?

Przepraszam Ciebie bardzo ja czuje to czy mam dni niepłodne czy płodne . A ty jezeli nie masz wiedzy na ten temat to sie nie udzielaj wogole...I nie bądź taki pewny ze bede miała dziecko, nie jesteś lekarzem jak widzę ;) szkoda słow...

Odnośnik do komentarza

~ktus
Teoretycznie po miesiączce od razu nie powinnaś mieć dni płodnych, tymbardziej ze sama mowisz ze to czujesz, jednak plemniki potrafią żyć nawet parę dni 'czekając' na zapłodnienie. :/

Mam bardzo sucho w pochwie, brak śluzu..Po tym najbardziej oceniam że niepłodne i temp. w dzisiejszym dniu: 36,5. Mój stosunek nastąpił tydzień temu, a ja ciągle nie mam śluzu.. MoŻe moje dni niepłodne trwają tyle czasu po miesiączce...Tylko martwi mnie pewna sprawa od kilku dni lekko kłuje mnie w lewym jajniku..

Odnośnik do komentarza

Powinny to być dni niepłodne, więc raczej nie musisz się martwić. Ale lepiej być je czymś sobie potwierdzała a nie polegała na własnych spekulacjach. Możesz użyć np testera na ślinę. Są wielokrotnego użytku, więc wystarczy Ci na długo, a Ty dokładniej poznasz swoje cykle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...