Skocz do zawartości
Forum

Przebieranie w damskie ubrania i zostanie transwestytą


Gość trans

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku lat i coraz to bardziej mnie boli ten kłopot. Chcę być tranwestyta kocham spódniczki bluzki damskie wysokie obcasy długie włosy. Nie chce zmieniać płeci przynajmniej narazie. Chciałbym od czasu do czasu być kimś innym kim jestem w środku delikatny, wrażliwy, opiekuńczy. Jedna osoba powiedziała mi że mam cechy męskie i damskie. Chciałbym obudzić w sobie tą 2 połówkę być kobieta nie raz mam przeczucie że zamiast męskich sutków wyrastają piersi, bardzo chciałbym mieć i to takie realistyczne i prawdziwe aby czuć dotyk,ciepło oraz zimno, aby móc ubierać biustonosze, pielęgnować je oraz się zadowalać. Zamiast penisa który mnie irytuje chciałbym móc mieć ten kobiecy w którym czułbym sie komfortowo nie chce zmieniać na stałe bo jako mężczyzna boję się ze mnie wykryją i wyśmieją. Jako kobieta chciałbym móc chodzić na spacery, nosić ubranka, malować paznokcie, chodzić do miasta robić fryzury, marzy mi się też nie bać się i iść na basen czy na plażę opalać się w bikini, dbać o swoje ciało i brać w siatkówkę z koleżankami. Leżeć w wannie i myć długie włosy nakładać maseczki itp. Mieć kolczyki i czasem spać jako kobieta. Chciałbym mieć 2głosy móc zmieniać na kobiecy ale boję się ze będąc mężczyzną powiem kiedy albo zrobię ruch kobiety :-( jako kobieta miała bym osobny profil na portalu np. Nasza klasa i osobny kobiecy telefon. Dla rodziny i znajomych chce być fikcyjny. Moja druga strona miała by innych znajomych i miała bym inne nazwisko i imię. Lubię gotować i sprzątać lecz gdy sprzątam głupio się czuje w tym ciele, brakuje wtedy drugiego ja tej kobiety przebranej w średniej spudniczce, stringach, biustonoszu i bluzece oraz gługich dłosach która pozmywa garki, posprząta łazienkę i nie będzie marudzić że śmierdzi czy brzydko. to co teraz powiem jest głupie ale marzy mi się raz w życiu też mocny stosunek z mężczyzną chciałbym poczuc sie jak prawdziwa kobieta. W grze komputerowej lubię grać kobieta. Mam też mały problem bo pracuje a nie mam mieszkania gdzie bym mógł zostawić ubrania i też nie wiem jak zacząć czy co wgl. PROSZĘ O POMOC :-(

Odnośnik do komentarza

Bardzo Ci współczuję bo ciężko jest żyć z takim rozdarciem. Moim zdaniem na dłuższą metę się tak nie da. Albo powinieneś się zastanowić nad zminą płci albo pozostać mężczyzną i to zaakepctować. Bo jesli bedziesz aż tak bardzo rozgraniczał swoje osobowości to w końcu dojdzie do bardzo powaznych zaburzeń i możesz w ogóle wtedy nie wiedzieć kim jesteś

Odnośnik do komentarza

Przebieranki potrafią być podniecające . Nieźle trzeba się nakombinować żeby wyjść lepiej niż w męskim wydaniu. Dobrze jest mieć w pobliżu kobietę która nosi 41 rozmiar buta bo wtedy spokojnie wchodzi w nie facet rozmiar 43. Jeśli ktoś chodzi tak po ulicy to ma faktycznie problem. Znam kilka osób które po męsku ubierają się jedynie do wyjścia na zewnątrz.

monthly_2014_11/przebieranie-w-damskie-ubrania-i-zostanie-transwestyta_1986.jpg

monthly_2014_11/przebieranie-w-damskie-ubrania-i-zostanie-transwestyta_1987.jpg

monthly_2014_11/przebieranie-w-damskie-ubrania-i-zostanie-transwestyta_1988.jpg

monthly_2014_11/przebieranie-w-damskie-ubrania-i-zostanie-transwestyta_1989.jpg

monthly_2014_11/przebieranie-w-damskie-ubrania-i-zostanie-transwestyta_1990.jpg

monthly_2014_11/przebieranie-w-damskie-ubrania-i-zostanie-transwestyta_1991.jpg

monthly_2014_11/przebieranie-w-damskie-ubrania-i-zostanie-transwestyta_1992.jpg

monthly_2014_11/przebieranie-w-damskie-ubrania-i-zostanie-transwestyta_1993.jpg

Odnośnik do komentarza

notaga1001
O, fajnie, że dodałeś nowe fotki, brakowało mi jakichś leginsików i sukieneczek ; )

Ciebie to kręci? Pielęgnujesz swoją kobiecą stronę osobowości, jej część, która myśli o sobie w żeńskim rodzaju, czy raczej te przebieranki pomagają Ci osiągnąć satysfakcje seksualną?

Jesteś crossdresserem ?

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Undoffen jest bardzo skuteczny i po kilku dniach psikania w gardło oraz do nosa z przeciąganiem aż do gardła daje fantastyczny rezultat. Ale uwaga po czasie jest skutek jakby grypy. W środku zimno , trochę boli głowa , trochę jest suche gardło . Co ważne przy robieniu kupy czuć ten Udoffen i trochę kał jest jasnobrązowy zamiast normalnej barwy. U mnie zaczęło się wczoraj i przerwałem branie Undoffenu . Po nocy pełnej potu i odruchów wymiotnych dzisiaj jest tylko zimno i boli głowa. Przepłukałem sobie kiszki wodą i jest dużo lepiej. Ogólnie powiem ,że mimo obecnego dyskomfortu było warto zaryzykować z Undoffenem.

monthly_2014_11/przebieranie-w-damskie-ubrania-i-zostanie-transwestyta_2085.jpg

monthly_2014_11/przebieranie-w-damskie-ubrania-i-zostanie-transwestyta_2086.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...