Skocz do zawartości
Forum

Jak odczuwacie orgazm?


xMartyskax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam do Was takie nietypowe pytanie. Juz wyjasniam o co dokladnie chodzi. Jestesmy z chlopakiem 3 lata razem, znamy sie od dziecka i mieszkamy juz prawie rok czasu wspolnie. Rok temu byl nasz pierwszy raz i od tego czasu borykalismy sie z problemem bolu przy wejsciu itd. Po dlugim okresie probowania, leczenia, udalo sie, nareszcie nie czuje bolu z seksu, tylko zastanawiam sie jak odczuwa sie orgazm? Ja np. uwielbiam jak moj chlopak mi robi minetke i jednoczesnie piesci po piersiach, odczuwam rozkosz, lecz do pewnej chwili czuje jakby moja lechtaczka juz nie mogla i automatycznie zaciskam nogi, lecz czuje sie niespelniona. Czy powinnam to pokonac by odczuc orgazm czy to jest wlasnie to co odczuwam? Denerwuje mnie to bo jak moj chlopak dojdzie to po Nim widac ze bylo mu dobrze, a jak ja zacisne nogi, chwile odczekam to czuje jakbym nic nie czula i moglabym jeszcze jak lechtaczka przestanie (nie wiem jak to nazwac) 'dretwiec'. Od pewnego czasu wlasnie te pytanie mnie meczy, bo co do reszty to wszystko wiem ;) Lubimy eksperymentowac w lozku i wlasnie tylko to sprawia mi tak przyjemnosc, pelny stosunek jakos srednio. Wy tez tak macie?

Odnośnik do komentarza

podejrzewam, że w momencie kiedy zaciskasz uda, to zaczyna się etap "dochodzenia" do orgazmu. i wtedy kiedy zaciskasz uda to i siada atmosfera i nie dochodzisz. musisz przemoc te rozkosz, która daje ci twój chłopak i w tym kluczowym momencie ud nie zaciskać, a pozwolić sie twojemu partneroi pieścić dalej. i nie mysl o tym, że musisz dojść, bo to tylko pogorszy sprawe.
ja wiem, kiedy dochodzę - przechodzą mi przez całe ciało fale gorąca, potem mam wrazenie że z tułowia i nóg dochodzą do mojego podbrzusza fale (mam też dodatkowo tak, że cierpnie mi jeden palec u stopy ;>) i wtedy jest ten moment. :)

Odnośnik do komentarza

Nie da się opisać orgazmu to trzeba przeżyć i pewnie każdy ma inaczej,wcale nie jest powiedziane ,że osiągniesz go podczas stosunku,ściskanie nóg to raczej po niż przed orgazmem,
żeby wiedzieć co to jest orgazm ,najlepiej przekonasz się sama,jak będziesz miała ochotę na seks,podczas masturbacji,
tu kłania się edukacja seksualna w szkołach,dziewczyny nie wiedzą nic o orgazmie a co tu mówić ,żeby chłopak się orientował w zaspokojeniu dziewczyny/te z dużym temperamentem na pewno wiedzą/.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

U mnie jest tak ze gdy sie kochamy i jest we mnie w srodku, to nie czuje praktycznie przyjemnosci, ale gdy bawi sie moja lechtaczka to jest cudownie ! Czytalam na forum ze duzo kobiet tak ma, wiec to niby normalne. I tylko nia sie bawiac, po dluzszym czasie odczuwam cos takiego ze dalej juz nie moge, tak jakby zaczela dretwiec ze jak juz nadejscie ten moment to zaciskam nogi (nie da sie tego opisac). Wtedy gdy moj chlopak znowu probuje mnie tam dotknac to tak jakbym miala drgawki ze juz dalej nie moge i automatycznie odskakuje. Ja np. nie mam takiego uczucia dreszczy po calym ciele, jedynie czuje jak mi tam nizej jest fajnie. I temu sie zastanawiam czy to wlasnie jest orgazm czy tez nie. Bo moze wlasnie powinnam te drgania przelamac, tylko wtedy zazwyczaj strasznie 'skacze' po lozku ;) Mialam tez tak ze mialam wrazenie jakby mi sie siku chcialo, ale to tylko wtedy gdy piescil mnie palcem w srodku. Podsumuwujac, Waszym zdaniem powinnam przelamac te 'drgania' i starac sie nie zaciskac nog, czy to wlasnie jest to? Sama juz tego nie rozumiem ;D

Odnośnik do komentarza

witam mam ten sam problem .przy stosunku nie mam orgazmu natomiast gdy partner masuje mi lechtaczke robi mi sie cieplo i rozkosznie ,lecz gdy juz czuje ze bede osiagala orgazm zaciskam nogi ,boje sie dojsc do konca nie wiem jaka jest tego przyczyna prosze o porade

Odnośnik do komentarza

hm ja na miejscu twojeo partnera przy trzymał bym ci uda i piescil dalej , moja dziewczyna podczas pieszczot jak dochodzi zaciska mi uda na twarzy i żuca biodrami do gory i w dol,wtedy ja przy tszymuje i do konca pieszcze,ewentualnie pod prysznicem kieruje strumíen na guziczek prawa
reka a lewa obejmuje trzymając za rowno jej rece i tak doprowadzam nawet do 3 orgazmow jeden po drugim

Odnośnik do komentarza

Cichy 30 - Moj chlopak wlasnie tak samo robi jak Ty swojej partnerce, stara sie trzymac uda ale za mocno skacze po lozku i mowie by przestal i przestaje. Po prostu nie moge, to tak jakby lechtaczka juz byla obolala (lecz to nie bol) ze po prostu jak ja dotyka, to odskakuje ;) Twoja dziewczyna ma tak samo? Ciesze sie ze nie jestem z tym sama ;)

Odnośnik do komentarza

a tak na marginesie to nie fer ze tylko nie ktore dochodza z was przez stosunek . moja ex byla za karzdym bzykankiem dochodziła, a obecna choc bysmy 40min walczyli nie da rady,a ja czuje sie zawsze po zbliżeniu jak samolub,przez co ograniczylismy sex do 1go zblizenia w miesiacu :-(

Odnośnik do komentarza

xMartyskax
Cichy 30 - Moj chlopak wlasnie tak samo robi jak Ty swojej partnerce, stara sie trzymac uda ale za mocno skacze po lozku i mowie by przestal i przestaje. Po prostu nie moge, to tak jakby lechtaczka juz byla obolala (lecz to nie bol) ze po prostu jak ja dotyka, to odskakuje ;) Twoja dziewczyna ma tak samo? Ciesze sie ze nie jestem z tym sama ;)

To wygląda ,że u Ciebie orgazm objawia się ,jak to nazywasz "skakaniem",więc sobie skacz ,nic nie hamuj ,bo właśnie po orgazmie łechtaczka wykazuje nadwrażliwość,
spróbuj,tak jak radzi kolega pod prysznicem ,przekonasz się sama.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

nawet jak lize mi to czuje podniecenie rozkosz dreszcze na calym ciele ale gdy ma sie ku koncowi zaciskam uda i mowie by przestal i wszedl we mnie no ale to cale podniecenie ulatuje .Tak sama tez sie piescilam niestety jest to samo ,mysle ze mam blokade psychiczna zastanawialam sie nad porada u seksuologa natomiast portner twierdzi zedamy z tym rade ja w to watpie bo tak mam od zawsze

Odnośnik do komentarza

moze powod takiego trudnego orgazmu jest taki ze dzieje sie to w marnej postaci z jakims chlopakiem ktory dla ciebie wydaje sie przecietny, zamiast np w formie gwaltu przez umiesnionych mezczyzn, napisalem tak bo odczuwam ze musialbym doznac silnych wrazen lub moze inaczej, musialoby sie to dziac w jakims stanie wladzy nad wszystkim

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...