Forum Seks

Jak odczuwacie orgazm?

xMartyskax

xMartyskax

Witam serdecznie. Mam do Was takie nietypowe pytanie. Juz wyjasniam o co dokladnie chodzi. Jestesmy z chlopakiem 3 lata razem, znamy sie od dziecka i mieszkamy juz prawie rok czasu wspolnie. Rok temu byl nasz pierwszy raz i od tego czasu borykalismy sie z problemem bolu przy wejsciu itd. Po dlugim okresie probowania, leczenia, udalo sie, nareszcie nie czuje bolu z seksu, tylko zastanawiam sie jak odczuwa sie orgazm? Ja np. uwielbiam jak moj chlopak mi robi minetke i jednoczesnie piesci po piersiach, odczuwam rozkosz, lecz do pewnej chwili czuje jakby moja lechtaczka juz nie mogla i automatycznie zaciskam nogi, lecz czuje sie niespelniona. Czy powinnam to pokonac by odczuc orgazm czy to jest wlasnie to co odczuwam? Denerwuje mnie to bo jak moj chlopak dojdzie to po Nim widac ze bylo mu dobrze, a jak ja zacisne nogi, chwile odczekam to czuje jakbym nic nie czula i moglabym jeszcze jak lechtaczka przestanie (nie wiem jak to nazwac) 'dretwiec'. Od pewnego czasu wlasnie te pytanie mnie meczy, bo co do reszty to wszystko wiem ;) Lubimy eksperymentowac w lozku i wlasnie tylko to sprawia mi tak przyjemnosc, pelny stosunek jakos srednio. Wy tez tak macie?

104778 xmartyskax Kobieta, 20 lat, Zagranica
~MoniaOs

~MoniaOs

podejrzewam, że w momencie kiedy zaciskasz uda, to zaczyna się etap "dochodzenia" do orgazmu. i wtedy kiedy zaciskasz uda to i siada atmosfera i nie dochodzisz. musisz przemoc te rozkosz, która daje ci twój chłopak i w tym kluczowym momencie ud nie zaciskać, a pozwolić sie twojemu partneroi pieścić dalej. i nie mysl o tym, że musisz dojść, bo to tylko pogorszy sprawe.
ja wiem, kiedy dochodzę - przechodzą mi przez całe ciało fale gorąca, potem mam wrazenie że z tułowia i nóg dochodzą do mojego podbrzusza fale (mam też dodatkowo tak, że cierpnie mi jeden palec u stopy ;>) i wtedy jest ten moment. :)

ka-wa

ka-wa

Nie da się opisać orgazmu to trzeba przeżyć i pewnie każdy ma inaczej,wcale nie jest powiedziane ,że osiągniesz go podczas stosunku,ściskanie nóg to raczej po niż przed orgazmem,
żeby wiedzieć co to jest orgazm ,najlepiej przekonasz się sama,jak będziesz miała ochotę na seks,podczas masturbacji,
tu kłania się edukacja seksualna w szkołach,dziewczyny nie wiedzą nic o orgazmie a co tu mówić ,żeby chłopak się orientował w zaspokojeniu dziewczyny/te z dużym temperamentem na pewno wiedzą/.

104146 ka-wa Kobieta, 61 lat, Toruń
~G2020

~G2020

chyba ona wyraznie pisze ze zaciskaja jej sie miesnie gdy ma nastapic orgazm? ja jako chlopak mam podobny problem, czuje ze pojawia sie napiecie ktorego nie moge przemoc i konczy sie na marnej postaci orgazmu

ka-wa

ka-wa

A chciało by się powiedzieć, co Ty możesz wiedzieć o orgazmie kobiety,sorry ,nie ma porównania do mężczyzn...,oni nie mają z tym żadnego problemu ,chyba,że są wyjątki...

~G2020

~G2020

ja mam duze problemy z orgazmem, jest to myslenie ze musze dojsc w sensie ze musze poczuc ta pelna satysfakcje, pozatym zaczyna pojawiac sie napiecie bol ktorego nie moge przemoc

ka-wa

ka-wa

Nie wiem ile masz lat ,czy uprawiasz seks czy się masturbujesz?

xMartyskax

xMartyskax

U mnie jest tak ze gdy sie kochamy i jest we mnie w srodku, to nie czuje praktycznie przyjemnosci, ale gdy bawi sie moja lechtaczka to jest cudownie ! Czytalam na forum ze duzo kobiet tak ma, wiec to niby normalne. I tylko nia sie bawiac, po dluzszym czasie odczuwam cos takiego ze dalej juz nie moge, tak jakby zaczela dretwiec ze jak juz nadejscie ten moment to zaciskam nogi (nie da sie tego opisac). Wtedy gdy moj chlopak znowu probuje mnie tam dotknac to tak jakbym miala drgawki ze juz dalej nie moge i automatycznie odskakuje. Ja np. nie mam takiego uczucia dreszczy po calym ciele, jedynie czuje jak mi tam nizej jest fajnie. I temu sie zastanawiam czy to wlasnie jest orgazm czy tez nie. Bo moze wlasnie powinnam te drgania przelamac, tylko wtedy zazwyczaj strasznie 'skacze' po lozku ;) Mialam tez tak ze mialam wrazenie jakby mi sie siku chcialo, ale to tylko wtedy gdy piescil mnie palcem w srodku. Podsumuwujac, Waszym zdaniem powinnam przelamac te 'drgania' i starac sie nie zaciskac nog, czy to wlasnie jest to? Sama juz tego nie rozumiem ;D

ka-wa

ka-wa

Nie wiem o co chodzi z tymi drganiami i przełamaniem,po prostu wszystko rób bezwolnie...,
tak jak pisałam każdy ma inne odczucia i nie szukaj reguły .

~G2020

~G2020

wedlug mnie niektorzy maja latwosc doznawania silnych orgazmow np widzialem kobiete tryskajaca pelnym arsenalem tego co miala w ci, a ja to tryskam tyle co na lyzeczke i czuje jak mi reszta pozostaje, ale u mnie to od stresu zapewne

~gosc 40

~gosc 40

witam mam ten sam problem .przy stosunku nie mam orgazmu natomiast gdy partner masuje mi lechtaczke robi mi sie cieplo i rozkosznie ,lecz gdy juz czuje ze bede osiagala orgazm zaciskam nogi ,boje sie dojsc do konca nie wiem jaka jest tego przyczyna prosze o porade

~cichy30

~cichy30

mysle ze powinnas oddac sie cala swojemu partnerowi,przecież mu ufasz,pozwalajac mu sie doprowadźic do konca pozwalasz mu sie odwdzieczyc za rozkosz jaka mu dajesz sama,pozatym pozwalasz mu sie spełnic jako meszczyznie,pomysl nad tym

~gosc 40

~gosc 40

cichy 30 probowalam oddac sie w calosci i przezyc orgazm do konca ale mam jakas nie wytlumaczalna blokade .nie potrafie sie przemoc a tak bardzo bym chciala poczuc jak to jest odplynac bez reszty

~cichy30

~cichy30

hm ja na miejscu twojeo partnera przy trzymał bym ci uda i piescil dalej , moja dziewczyna podczas pieszczot jak dochodzi zaciska mi uda na twarzy i żuca biodrami do gory i w dol,wtedy ja przy tszymuje i do konca pieszcze,ewentualnie pod prysznicem kieruje strumíen na guziczek prawa
reka a lewa obejmuje trzymając za rowno jej rece i tak doprowadzam nawet do 3 orgazmow jeden po drugim

xMartyskax

xMartyskax

Cichy 30 - Moj chlopak wlasnie tak samo robi jak Ty swojej partnerce, stara sie trzymac uda ale za mocno skacze po lozku i mowie by przestal i przestaje. Po prostu nie moge, to tak jakby lechtaczka juz byla obolala (lecz to nie bol) ze po prostu jak ja dotyka, to odskakuje ;) Twoja dziewczyna ma tak samo? Ciesze sie ze nie jestem z tym sama ;)

~cichy 30

~cichy 30

tak tez tak ma ale zawsze te pol minuty ja przytszymuje,nie pozwala mi potem cipci dotykac przez jakis czas,spróbuj pod prysznicem to się upewnisz ale lepiej zeby rodziny nie bylo w domu bo jest troche glosno

~cichy 30

~cichy 30

a tak na marginesie to nie fer ze tylko nie ktore dochodza z was przez stosunek . moja ex byla za karzdym bzykankiem dochodziła, a obecna choc bysmy 40min walczyli nie da rady,a ja czuje sie zawsze po zbliżeniu jak samolub,przez co ograniczylismy sex do 1go zblizenia w miesiacu :-(

ka-wa

ka-wa

xMartyskax
Cichy 30 - Moj chlopak wlasnie tak samo robi jak Ty swojej partnerce, stara sie trzymac uda ale za mocno skacze po lozku i mowie by przestal i przestaje. Po prostu nie moge, to tak jakby lechtaczka juz byla obolala (lecz to nie bol) ze po prostu jak ja dotyka, to odskakuje ;) Twoja dziewczyna ma tak samo? Ciesze sie ze nie jestem z tym sama ;)

To wygląda ,że u Ciebie orgazm objawia się ,jak to nazywasz "skakaniem",więc sobie skacz ,nic nie hamuj ,bo właśnie po orgazmie łechtaczka wykazuje nadwrażliwość,
spróbuj,tak jak radzi kolega pod prysznicem ,przekonasz się sama.

~cichy 30

~cichy 30

kazda kobieta inaczej odczuwa orgazm,kiedys kolega wpadl do mnie z potoczna flaszką powodem tego bylo pierwsze zblizenie z jego obecna zona,przy ktorym ona wybuchła smiechem a on uciekl , a ona tak wlasnie szczytuje(jak sie puźniej przekonał)

~gosc 40

~gosc 40

teraz jak bedziemy sie kochac powiem partnerowi ze jak bede dochodzila zeby mi przytrzymal uda .moze dojde do konca tylko boje sie ze ktos uslyszy bo krzycze przy podnieceniu wije sie po lozku .

ka-wa

ka-wa

Następna z jakimś specjalnym przytrzymywaniem ,idź na żywioł,pełen luz a nie kalkulacja.