Skocz do zawartości
Forum

Brak odczuwania przyjemności w czasie seksu i brak erekcji


Gość abc12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Jestem bardzo sfrustrowany i musiałem załozyć ten temat, bo juz dłużej nie umiem wytrzymać i muszę dowiedzieć
się co jest przyczyną mojego problemu.

Mój problem polega na braku odczuwania przyjemności i braku erekcji z seksu z kobietą.

Teraz pytanie.

Czy moje problemy seksualne (brak erekcji i brak przyjemności z seksu) mogą pojawiać się z powodu:

- zażywania antydepresantów z grupy SSRI (parosketyna) w bardzo silnej dawce
60 mg dziennie przez ten okres czasu?
- zbyt duzego poziomu kortyzolu dostęp do pożądania przyjemności za seksu został zablokowany?
- nerwicy lekowej , przewlekłego stresu ?
- masturbacji do 21 roku zycia?
- lęku przed nowymi sytuacjami? (seks z nowo poznaną partnerką)

Poniżej przedstawiam moją historię z kobietami, ktora moze pomóc postawić diagnozę.

Jeszcze 4 msc. temu byłem prawiczkiem, 3 msc temu zdecydowałem się pojsc do prostytutki.
Gdy poszedlem do niej to ogromnie sie stresowałem i bałem seksu z nią, ale mimo tego poszedlem do niej
bo czulem sie niesamowicie gorszy z powodu tego ze jestem prawiczkiem.
Efektem było to ze miałem erekcję na początku jak uprawiałem z nią seks, natomiast w połowie znikła
na dodatek co najgorsze - nie odczuwalem zadnej przyjemnosci z seksu, żadnej. Czułem się totalnie zblokowany.

Później umówiłem się z kobietą która była starsza ode mnie o 15 lat i uprawiałem z nią seks w ubikacji
przy bardzo stresujących warunkach. Zrobilismy to na pierwszej randce. Odczuwam mega stres.
Tym razem nie było żadnej erekcji i przyjemności. Czułem się okropnie!

Dalej, umówiłem się z kobietą w podobnym przedziale wiekowym, również na 1 randce uprawialiśmy seks,
i nie potrafilem odczuć kompletnie przyjemności, o erekcji oczywiście nie bylo mowy.

3 dni temu, na dyskotece poznałem bardzo zmysłową kobietę, wyrwałem ją z parkietu i zacząłem ją dotykać
i całować na siłę, aby sprawdzić czy cokolwiek poczuję.. niestety nic nie poczułem, na dodatek ona rownież
nic. Czułem się jak impotent. Nawet nie miałem erekcji podczas całowania...

Te wszystkie wydarzenia pochodzą z okresu jak byłem na antydepresantach.

3 dni temu rzuciłem całkowicie tabletki i czuję jakby moje libido było mniejsze, jednak nie wiem czy problemy
z erekcją oraz z brakiem odczuwania przyjemności mi zostały czy nie? Jak to sprawdzić?
Ponownie uprawiajac seks z kobietą? Niestety nie mam stałej partnerki.. aby to sprawdzić.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi! :)

Odnośnik do komentarza

Boże człowieku!!! Byłeś prawiczkiem ponad 21 lat a potem nagle prostytutka i seks na pierwszych randkach?! Jesteś idiotą. Nie żal mi ciebie teraz. Sam jesteś sobie winien. Jak się szuka miłości u prostytutki i lasek co uprawiają seks w kiblu na 1 randce no to niestety, jesteś idiotą. I nie dziwię się że przy uprawianiu seksu z prostytutką lub w kiblu z poznaną kilka godzin temu lafiryndą miałeś problem z erekcją... Najpierw musisz dorosnąć w ogóle i zmądrzeć a potem brać się za seks. Jeśli znajdziesz dziewczynę, pochodzisz z nią z pół roku, rok, poznasz ją, zakochasz się, pójdziesz z nią do łóżka, to masz szansę mieć normalny seks jak każdy normalny i mądry facet. Jesteś nieśmiały, byłeś długo prawiczkiem, a łapiesz się prostytutek i seksu w kiblu, no jesteś kretynem po prostu... To tak jakbyś chciał nauczyć się latać samolotem i skoczyłbyś z klifu na własnoręcznie zszytej z prześcieradła lotni... Lekiem jest: zmądrzej, zabiegaj o normalną dziewczynę, chodź z nią długo, dbaj o nią, upewnij się że i jej na tobie zależy, seks.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...