Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks u żony po urodzeniu dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona gdy urodziła drugie dziecko postanowiliśmy że nie będziemy mieć więcej dzieci,postanowiła pójść do ginekologa by zlecił jej środek antykoncepcyjny.Wybrała sobie zastrzyk.Nasze życie seksualne wcześniej wyglądało normalnie,kochaliśmy się trzy cztery razy w tygodniu.Po zastrzyku straciła totalnie ochotę na sex i nawet na jakiekolwiek przytulanie się.Wciąż tylko słyszę że jest bardzo zmęczona i spać jej się chce.Próbowałem z nią rozmawiać na te tematy lecz ona twierdzi że nie ma oczym.Pomagam jej w obowiązkach codziennych, zajmuję się dziećmi,spełniam jej zachcianki,kupuję prezenty i myślę że to może coś zmieni,ale nic nie skutkuje,trwa to już rok i nie wiem co mam już zrobić.Jesteśmy dopiero 4 lata po ślubie i mamy dwoje dzieci oboje mamy po trzydziestce.Próbowałem zaproponować żonie wizytę u specjalisty,ale ona stwierdziła że nie potrzebuje bo nie ma problemu,ale ja mam bo brakuje mi jej.Wiem że nie zdradza mnie, nigdzie nie chodzi do koleżanek.Spędzam z nia i dziećmi dużo czasu jestem na każde zawołanie i nie wiem jak mam się starać by odzyskać żonę taką jaką była wcześniej.

Odnośnik do komentarza

ciężko będzie skoro ona nie widzi w tym problemu. Wiesz po porodzie, ciąży libido spada, do tego jeszcze ten zastrzyk... nie dziewię się że nie ma ochoty na seks. Może spróbuj gdzieś z nią wyjechać, razem oderwać ją choćby na jedną noc od domowych obowiązków, albo zafunduj jej wizytę w spa by poczuła się kobietą a nie tylko matką...

Odnośnik do komentarza

Bardzo często libido spada po antykoncepcji hormonalnej, nawet do zera.:( A to, że u Twojej żony problem pojawił się właśnie po tym zastrzyku, tym bardziej przemawia za tym, że właśnie to antykoncepcja jest jego przyczyną. Najlepiej by było, gdybyś namówił swoją żonę na zmianę metody antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...